Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2002, 16:34

autor: Fajek

„Dungeon Siege” - wielka premiera już 28 kwietnia

Dungeon Siege to najnowsza gra firmy Microsoft nawiązująca do takich przebojów jak seria Diablo czy Baldurs Gate. Łączy w sobie elementy gry zręcznościowej i fabularnej.

Dungeon Siege to najnowsza gra firmy Microsoft nawiązująca do takich przebojów jak seria Diablo czy Baldur’s Gate. Łączy w sobie elementy gry zręcznościowej i fabularnej.

Wcielamy się w niej w bohatera, który stawia czoła wielkim niebezpieczeństwom i stara się uratować swój świat przed zagładą. Z czasem dołączą się do nas inni poszukiwacze przygód – na czele drużyny złożonej z prawdziwych bohaterów poradzimy sobie nawet z krwiożerczym smokiem.

Dungeon Siege to również wspaniała trójwymiarowa grafika, jakiej jeszcze nie widzieliśmy w grach role-playing. Świat wymodelowano z wyjątkową dokładnością, jednocześnie tak usprawniając działanie gry, by płynnie pracowała nawet na nie najnowszych już komputerach.

Gdy znudzi nam się samotna zabawa, zawsze możemy dołączyć do rozgrywki nieustannie toczonej w sieci. U boku innych ludzi przeżyjemy ciekawe przygody, zdobędziemy doświadczenie i potężne magiczne przedmioty. Prosty system handlowania pozwoli nam wymieniać się z innymi poszukiwaczami.

To gra przeznaczona nie tylko dla fanów, ale i dla tych, którzy jeszcze nie odkryli arcyciekawego świata gier fabularnych.

Dystrybutorem gry jest firma APN Promise, (www.promise.com.pl), a jej cena została ustalona na 159 PLN.