Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 kwietnia 2002

Worms Blast i The 3D Gamemaker na TOP LISCIE salonów EMPIK

Fajek, 9 kwietnia 2002, 18:05

,,Worms Blast'' po pierwszym tygodniu od premiery wskoczyło na Top Listę sieci salonów EMPIK, w kategorii ,,Najlepiej sprzedających się gier''. Obecnie gra zajmuje piąte miejsce, ale tytuł cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących, także dzięki możliwości spotkania postaci z gry w większości salonów EMPIK.

EverQuest na Playstation 2

Fajek, 9 kwietnia 2002, 16:27

Sony Online Entertainment ogłosiło pierwszą grę z gatunku MMO (massive multiplayer online) dla konsoli Playstation 2 – Everquest Online Adventure. Gra ma ukazać się na amerykańskim rynku na wiosnę 2003 roku i ma być zupełnie nową gra stworzoną od podstaw. EQ: OA będzie wymagał podłączenia do Internetu poprzez łącze stałe oraz konsoli wyposażonej w dysk twardy.

Heroes of Might and Magic IV PL – premiera już jutro!

Sznur, 9 kwietnia 2002, 16:11

Jak informuje CD Projekt już jutro w sklepach na terenie całego kraju pojawi się Heroes of Might & Magic IV PL. Na czwartą edycję tej fantastycznej strategii turowej z niecierpliwością oczekuje większość polskich graczy.

Beta Test: Soldier of Fortune 2: Double Helix

Fajek, 9 kwietnia 2002, 11:43

Lubimy przemoc, krew i agresję. Dowodem tego może być popularność gier, w których najważniejsza jest liczba zabitych i sposób ich wyeliminowania. Taką właśnie grą był Soldier of Fortune – tytuł, żerujący na naszych prehistorycznych uwarunkowaniach, skłaniających nas do żądzy zabijania.

Sim City 4 - zdjęcia z gry

Fajek, 9 kwietnia 2002, 10:34

Kilkanaście lat temu gra Sim City otworzyła nowy rozdział w historii gier komputerowych. Dzięki tej grze słowo stratego zyskało dodatkowe znacznie, a miliony ludzi na całym świecie uległo magii budowy własnego miasta. Po 3 wspaniałych częściach nadchodzi czas na kolejna – Sim City 4!

Agassi Tennis Generation 2002 zapowiedziany

Łosiu, 9 kwietnia 2002, 09:01

Francuska firma Cryo Interactive oraz kanadyjska firma Dreamcatcher Interactive zapowiedziały wydanie symulacji gry w tenisa sygnowanej nazwiskiem słynnego gracza Andre’a Agassiego – „Agassi Tennis Generation 2002”.

Halo bije rekordy sprzedaży

Łosiu, 9 kwietnia 2002, 08:52

Kolejna dziś wiadomość pochodząca z firmy Microsoft dotyczy „Halo: Combat Evolved”, gry akcji/TPP, na którą czekają chyba wszyscy posiadacze PC-tów, lubujący się w dynamicznej akcji, wybuchach i pięknej grafice. Niestety nie chodzi tu o premierę gry na PC, a o liczbę w jakiej „Halo” sprzedało się na konsolę Xbox. W chwili obecnej to ponad milion egzemplarzy, a to oznacza, że „Halo: Combat Evolved” stała się grą, która najszybciej w historii konsol osiągnęła milionową sprzedaż.

Dungeon Siege w sklepach!

Łosiu, 9 kwietnia 2002, 08:48

Czekaliśmy, czekaliśmy, no i się w końcu doczekaliśmy. Firma Microsoft poinformowała, że najnowsza produkcja zespołu Gas Powered Games - „Dungeon Siege”, trafiła do zachodnich sklepów.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (09/04/02)

Fajek, 9 kwietnia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.