Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 kwietnia 2002

konkurs "Myth III - Era Wilka" zakończony

Rafał Swaczyna, 3 kwietnia 2002, 14:45

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Myth III - Era Wilka”. Przypomnijmy iż do wygrania było 5 gier. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Play It.

Hotel Giant - prace dobiegają końca

Sznur, 3 kwietnia 2002, 14:06

CD Projekt informuje, iż prace nad strategią ekonomiczną Hotel Giant, powoli dobiegają końca. Programiści z firmy Enlight Software, którzy są autorami gry, wkroczyli w końcową fazę prac. Znany jest już również wizerunek pudełka gry, który prezentujemy poniżej.

Pepsi Max Extreme Sports w tłoczni

Sznur, 3 kwietnia 2002, 13:47

Jak informuje firma Techland, najnowsza gra o tematyce sportów ekstremalnych, pt. Pepsi Max Extreme Sports, została wysłana do tłoczni. Jeśli wszystko wytłoczy się pomyślnie to gra powinna trafić do sprzedaży jeszcze w pierwszej połowie kwietnia. W chwili obecnej kończone są prace nad pudełkiem do gry.

Half-Life Generacja 3.0 już w sklepach!

Sznur, 3 kwietnia 2002, 13:35

Do sklepów na terenie kraju trafiła właśnie trzecia odsłona pakietu Half-Life Generacja. W porównaniu do poprzedniego wydania, Half-Life Generacja 3.0 wzbogacił się głównie o samodzielny dodatek z zeszłego roku - Blue Shift, w którym gramy bohaterskim ochroniarzem laboratorium Black Messa.

ATI Radeon 10000

Fajek, 3 kwietnia 2002, 11:09

Zapowiadany już od dłuższego czasu następca układu ATI Radeon 8500 znany dotychczas pod nazwą ATI R300, prawdopodobnie znajdzie się w sprzedaży pod nazwą handlową ATI Radeon 10000. Układ ten jest odpowiedzią firmy ATI na układy GeForce 4 Ti produkcji nVidii.

Recenzja: Conquest – Frontier Wars

Fajek, 3 kwietnia 2002, 10:28

Conquest: Frontier Wars to strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym, w której cała akcja toczy się w przestrzeni kosmicznej. Wszystko zaczyna się w odległej przyszłości, gdy rasa Terran po latach intensywnych badań odkrywa tajniki międzygwiezdnych podróży. Jednak radość z tego odkrycia nie trwa długo, ponieważ po wysłaniu pierwszego okrętu w międzygwiezdną podróż łączność z nim zostaje zerwana, a na drodze staje wrogo nastawiona obca rasa.

Dominus Online zapowiedziany

Łosiu, 3 kwietnia 2002, 09:15

Firma Regulator Studios ujawniła, że pracuje nad grą z gatunku MMOcRPG zatytułowaną Dominus Online i już przyjmuje zgłoszenia graczy chcących uczestniczyć w jej alfa-testach.

Czy Shadowbane ruszy w 2002 roku??

Łosiu, 3 kwietnia 2002, 09:10

Shadowbane, znakomicie zapowiadający się MMOcRPG już od ponad dziewięciu tygodni znajduje się w fazie zamkniętych beta-testów i do dziś wydawało się, że jego premiera jest bliska. Niestety najnowsza wiadomość na oficjalniej stronie gry rozwiewa nadzieje rzeszy oczekujących graczy.

Activision oficjalnie potwierdza - Star Trek: Elite Force II w produkcji

Łosiu, 3 kwietnia 2002, 09:06

Firma Activision rozesłała informację prasową, w której oficjalnie potwierdza sobotnie doniesienia serwisu Section 31 i magazynu PC Gamer. Otóż, Star Trek: Elite Force II faktycznie znajduje się w produkcji.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (03/04/02)

Fajek, 3 kwietnia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.