Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 kwietnia 2002

Sea Dogs: Piraci w Fajnej Cenie

Fajek, 12 kwietnia 2002, 16:01

Już wkrótce będziemy mieli okazję stanąć za sterami prawdziwego XVII wiecznego okrętu! Mowa naturalnie o doskonałej grze przygodowo-RPG Sea Dogs: Piraci, w której gracz wciela się kapitana pirackiego okrętu na wodach karaibskich mórz.

Might and Magic IX już w maju

Fajek, 12 kwietnia 2002, 13:37

Firma CD Projekt podała dobrą wiadomość dla wszystkich fanów gier RPG. Już 29 maja w Polsce pojawi się najnowsza część kultowej serii role-playing - Might & Magic IX: Writ of Fate.

Tydzień bezpłatnej gry w DarkSpace

Łosiu, 12 kwietnia 2002, 09:56

Pod koniec zeszłego roku firma Palestar zorganizowała tydzień bezpłatnej gry w kosmiczny symulator z gatunku MMO „DarkSpace”. Dotyczyło to wszystkich serwerów gry i wywołało entuzjastyczny odzew graczy, w tym i Polaków. Dziś firma Palestar ponownie poinformowała, że pomiędzy 12 i 19 kwietnia gracze na całym świecie będą mogli grać za darmo w „DarkSpace”.

Trevor Chan tworzy kolejną grę

Łosiu, 12 kwietnia 2002, 09:15

Trevor Chan, słynny już twórca serii Capitalism oraz Seven Kingdoms ujawnił, że pracuje obecnie nad nowym, nienazwanym jeszcze projektem związanym z rozbudową i zarządzaniem restauracją.

Produkcja Lost Continents wstrzymana

Łosiu, 12 kwietnia 2002, 09:10

Na oficjalnej stronie „Lost Continents” pojawiła się wiadomość, w której zespół VR1 Entertainment informuje o zawieszeniu produkcji gry. Przypominam, że „Lost Continents” to bardzo ciekawy projekt z gatunku MMOcRPG inspirowany filmami przygodowymi typu Indiana Jones i klasycznymi opowieściami Juliusza Verne.

Fallout Fantasy w tym roku!!?

Łosiu, 12 kwietnia 2002, 08:59

We wrześniu bieżącego roku prawdopodobnie ziszczą się marzenia fanów serii Fallout. Francuski serwis Overgame.com otrzymał bowiem od firmy Virgin Interactive (która to jest europejskim dystrybutorem produktów firmy Black Isle Studios) najnowszy plan wydawniczy i pojawiła się w nim pozycja „Fallout Fantasy” planowana oczywiście na wrzesień 2002 roku.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (12/04/02)

Fajek, 12 kwietnia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.