Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 kwietnia 2002

Capitalism 2 - prace nad polską wersją zakończone

Fajek, 15 kwietnia 2002, 17:16

Firma CD Projekt poinformowała, iż zakończyła prace nad polską wersją językową gry Capitalism 2. Dwóch zawodowych tłumaczy przełożyło wszystkie napisy pojawiające się w grze oraz instrukcję - łącznie 250 stron. Program pojawi się na rynku 24 kwietnia i będzie kosztował 99,90 PLN.

Gran Turismo 4 dopiero w 2003 roku

Fajek, 15 kwietnia 2002, 14:50

Gran Turismo 4 na konsolę Playstation 2 pojawi się najprawdopodobniej w 2003 roku – tak przynajmniej twierdzi przedstawiciel Sony Computer Entertainment, firmy odpowiedzialnej za wydanie całej serii Gran Turismo.

Command & Conquer: Renegade - poradnik

Solnica, 15 kwietnia 2002, 14:05

Zapraszam do zapoznania się z kolejnym, obszernym poradnikiem, który znalazł się dzisiaj na naszych stronach. Tym razem pod lupę wzięty został stworzony przez Westwood Studios Command & Conquer: Renegade, kolejna odsłona znanej serii, tym razem będąca grą akcji FPP/TPP.

Recenzja: Car Tycoon

Fajek, 15 kwietnia 2002, 13:54

Któż z nas nie chciałby wcielić się postać Henry’rgo Forda czy Enzo Ferrari’ego i osiągnąć to co osiągnęli Ci (oraz inni) panowie. Dzięki grze Car Tycoon będzie nam dane zakosztowania tego uczucia...

BlowOut, czyli iście wybuchowy shooter

Łosiu, 15 kwietnia 2002, 11:02

Mało znane zachodnie studio developerskie KaosKontrol zapowiedziało wydanie dynamicznej, zręcznościowej gry akcji/TPP „BlowOut”, łączącej najlepsze cechy takich znanych tytułów jak: Doom, Abuse oraz Starship Troopers.

3DO w dołku, zwolnienia w New Worlds Computing

Łosiu, 15 kwietnia 2002, 09:27

Nastał czas dużych zmian w firmach 3DO i New Worlds Computing, twórców tak znanych serii jak Heroes of Might & Magic oraz Might & Magic. Jak poinformowano na stronie fanów serii Heroes of Might & Magic - Celestial Heavens, w zeszły piątek blisko dwóm trzecim pracowników firmy New Worlds Computing, jej właściciel 3DO, przedstawił ultimatum: „albo w przeciągu dwóch tygodni przeniosą się z Los Angeles do biur 3DO leżących w San Fransisco, albo zostaną zwolnieni”. Ponadto, pracownik NWC wyjawił, że mimo to firma zamierza stworzyć dodatek do HOM&M IV oraz piątą część serii.

Kolejny Wolfenstein w planach id Software

Łosiu, 15 kwietnia 2002, 09:17

Na serwisie RTCWWorld poświęconym grze „Return to Castle Wolfenstein” pojawił się mały wywiad z pracownikiem firmy id Software - Kevinem Cloudem. W zasadzie nie byłoby w nim nic rewelacyjnego, gdyby nie pewne stwierdzenie – „There will be another Wolfenstein game”.

Wkrótce multiplayer test Soldier of Fortune 2: Double Helix

Łosiu, 15 kwietnia 2002, 09:07

Firma Activision oficjalnie poinformowała, że pod koniec bieżącego tygodnia, tj. 18 kwietnia, wypuści „multiplayer test” długo oczekiwanej gry akcji Soldier of Fortune II: Double Helix.

Top 10 gier w US (15/04/02)

Łosiu, 15 kwietnia 2002, 08:58

NPD Techworld opublikował najnowszy raport przedstawiający listę dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych za okres od 24 do 30 marca. W pierwszej dziesiątce pojawiły się nowe tytuły, które zaledwie po tygodniu od swej premiery zajmują pierwsze cztery miejsca listy, tj.: The Sims: Vacation na pierwszej pozycji, Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast na pozycji drugiej, Heroes of Might and Magic IV na trzeciej oraz Freedom Force na czwartej.