Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 kwietnia 2002

Nowa strona id Software

Fajek, 27 kwietnia 2002, 12:48

Niejaka firma id Software (heh, może o niej słyszeliście?), otworzyła swoją nową stronę WWW. Znajdziecie na niej wszystko, co tyczy się wydanych przez tą firmę gier.

Nowe filmiki z gier

Fajek, 27 kwietnia 2002, 11:57

W ciągu ostatniej dobry pojawiło się w sieci sporo filmów i trailerów z mających się ukazać już niebawem gier: Neverwinter Nights, Celtic Kings, Lock On: Modern Air Combat, Archangel.

Stunts: Final Stage - stary, sprawdzony pomysł w nowym opakowaniu

Solnica, 27 kwietnia 2002, 01:35

Olbrzymia grywalność oraz możliwość tworzenia własnych torów, to dwa najistotniejsze elementy, które zadecydowały o niezwykłej popularności wydanego już jakiś czas temu Stunt Car Racer. Czy ludziom ze słowackiego zespołu Mayhem Studios, tworzącym grę Stunts: Final Stage, uda się odnieść podobny sukces?

Anarchy Online Expansion Pack

Solnica, 27 kwietnia 2002, 01:06

Pod koniec tego roku Funcom planuje wypuścić pierwszy oficjalny dodatek do Anarchy Online, jednej z ciekawszych gier z gatunku MMORPG, która miała swoją premierę w połowie zeszłego roku a którą od jakiegoś czasu można za sprawą firmy CD Projekt kupić oficjalnie również w Polsce.

Cossacks: Back To War zapowiedziany

Solnica, 27 kwietnia 2002, 00:38

Cossacks: Back To War to tytuł drugiego oficjalnego dodatku do Cossacks: European Wars, strategii czasu rzeczywistego w której dane nam było toczyć wielkie boje w XVI-XVIII wiecznej Europie.