Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 kwietnia 2002

Another War - polska superprodukcja na horyzoncie!

Sznur, 18 kwietnia 2002, 17:43

Dziesiątego maja wszystkich polskich miłośników cRPG czeka nie lada wydarzenia. Jest to bowiem data premiery pierwszego polskiej gry cRPG, która śmiało mogłaby rywalizować z tak uznanymi tytułami jak Baldur’s Gate czy Fallout. Barwna fabuła, mnóstwo przygód, nieliniowa akcja, tajne laboratoria – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają nas w świecie Another War.

Splinter Cell - kolejna gra inspirowana twórczością Toma Clancy'ego

Fajek, 18 kwietnia 2002, 14:15

Już dziś pisaliśmy o jednej z gier wydawanych przez UbiSoft (Rainbow Six, Rogue Spear, Ghost Recon) powstającej na podstawie książki Toma Clancy’ego, „Sum of All Fears” (Suma wszystkich strachów). Tymczasem pojawiła się informacja o kolejnej grze sygnowanej przez Ubi Soft i inspirowanej twórczością Toma Clancy’ego - Splinter Cell.

Jakie superpromocje w MayClub?

Fajek, 18 kwietnia 2002, 12:39

Ponieważ chcielibyśmy abyście to Wy decydowali o grach, jakie znajdą się w przyszłych promocjach w MayClub, dlatego postanowiliśmy zapytać Was o to w ankiecie.

Microsoft obniża cenę Xbox'a!

Fajek, 18 kwietnia 2002, 11:25

Microsoft obniżył cenę Xbox’a w Europie do poziomu 299€. Czyżby niebezpiecznie niska sprzedaż tej maszynki na starym kontynencie wpłynęła na podjęcie tak radykalnych kroków ze strony producenta Windows? „Oczywiście, że nie!” – twierdzą przedstawiciele Microsoftu.

Zapowiedź: Hotel Giant

Fajek, 18 kwietnia 2002, 10:49

I oto kolejna gra z serii „tajkunów” pojawi się niebawem na sklepowych półkach. Mowa o „Hotel Giant” (początkowo noszący tytuł Hotel Tycoon), czyli symulacji hotelu.

Twórcy X-Wing oraz TIE Fighter ponownie łączą swe siły by stworzyć nową grę

Łosiu, 18 kwietnia 2002, 09:16

Firmy, które odpowiadają za powstanie takich znakomitych tytułów jak X-Wing oraz TIE Fighter, tj. LucasArts Entertainment oraz Totally Games, ponownie połączyły swe siły by stworzyć symulator lotu osadzony w realiach II Wojny Światowej.

Sum of All Fears faktycznie w produkcji

Łosiu, 18 kwietnia 2002, 09:12

Wczorajsze spekulacje dotyczące nowej gry Sum of All Fears opartej na fabule filmu o tym samym tytule okazały się prawdziwe. Po ukazaniu się tej pozycji na dwóch sklepach internetowych EBGames.com oraz Amazon.com, producent gry, firma Red Storm Entertainment uruchomiła stronę gry. Niestety z niewiadomych przyczyn (prawdopodobnie na polecenie wydawcy, firmy Ubi Soft Entertainment) strona została usunięta. Jedyne co po niej pozostało to screen.

Top 10 gier w US (18/04/02)

Łosiu, 18 kwietnia 2002, 09:09

NPD Techworld opublikował najnowszy raport przedstawiający listę dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych za okres od 31 marca do 6 kwietnia. Sytuacja przedstawia się następująco: The Sims: Vacation niepodzielnie panuje na pozycji pierwszej, na pozycję drugą wskoczył debiutujący Dungeon Siege, a miejsce trzecie piastuje Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast. Reszta stawki pozostała niemalże ta sama, nieznacznie pozmieniały się jedynie pozycje w rankingu.