Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 kwietnia 2002

Bramka MILC Multiplayer - zakończenie usługi

Solnica, 7 kwietnia 2002, 19:12

Ze względu na całkowitą nieopłacalność związaną ze zbyt wysokimi kosztami supportu w stosunku do realnych wpływów, świadczona przez firmę MILC usługa „Bramka Multiplayer” została zlikwidowana.

Pentium 4 4GHz

Fajek, 7 kwietnia 2002, 18:35

Oczywiście nie jest to procesor, który będziemy mogli kupić w przeciągu najbliższych kilku miesięcy, ale układ, który został do tejże wartości podkręcony przez redaktorów jednego z zachodnich serwisów.

Film z Freelancer'a

Fajek, 7 kwietnia 2002, 15:01

Po znakomitym symulatorze kosmicznym Starlancer, autorstwa Digital Anvil, firmy powstałej po rozpadzie Origin’u, gracze czekają na kolejną produkcję z gatunku symulacji kosmicznych, tym razem jednak z elementami handlu – Freelancer.

Nowe informacje na temat Halo w przyszłym tygodniu

Solnica, 7 kwietnia 2002, 14:13

Microsoft planuje w przyszłym tygodniu wydać specjalne oświadczenie dotyczące między innymi chyba największego obecnie Xbox’owego hitu – gry Halo. Czego z niego się dowiemy?

Hearts of Iron zapowiedziane

Solnica, 7 kwietnia 2002, 12:56

Strategy First oraz Paradox Entertainment, doszły do porozumienia, na mocy którego, jesienią tego roku światło dzienne ujrzy Hearts of Iron, gra strategiczna czasu rzeczywistego z akcją osadzoną w realiach II Wojny Światowej.

Shining Lore czyli MMORPG nieco inaczej

Solnica, 7 kwietnia 2002, 00:31

Shining Lore to najnowszy projekt zespołu Phantagram. Tym razem ambitni Koreańczycy postanowili sprawdzić swoje umiejętności tworząc grę z gatunku massive multiplayer.