Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 kwietnia 2002

Oficjalna strona gry Another War

Fajek, 23 kwietnia 2002, 16:24

Another War – pierwsza gra cRPG osadzona w realiach II Wojny Światowej. Takim sloganem reklamowana jest gra autorstwa Mirage Interactive a wydawana przez firmę IM Group (Cenega). Nasz wortal objął patronat internetowy nad tym tytułem co wiąże się również z otwarciem oficjalnej strony gry.

Beta Test: Warrior Kings

Fajek, 23 kwietnia 2002, 13:32

Warrior Kings jest szumnie zapowiadany jako przełom w gatunku strategii czasu rzeczywistego. O ile większość firm używa takiego sloganu do zareklamowania swoich produkcji, które z rewolucją tak naprawdę nie mają wiele wspólnego o tyle Black Cactus, firma odpowiedzialna za stworzenie Warrior Kings ma uzasadnione ku temu podstawy. Ale do rzeczy...

Dominion Wars w sklepach

Fajek, 23 kwietnia 2002, 11:33

Jak informuje firma TopWare, do sklepów trafiła kolejna gra bazująca na tematyce Star Trek zatytułowana Dominion Wars. Gra została wydana w pełnej polskiej wersji językowej, w cenie 59 PLN.

Recenzja: Colobot

Fajek, 23 kwietnia 2002, 11:23

Colobot to strategia czasu rzeczywistego. Jednak nie taka zwykła strategia, do których zdążyliśmy się przyzwyczaić – Colobot stara się wnieść do gatunku coś nowego.

Lista zmian Half-Life: Counter-Strike w wersji 1.4

Łosiu, 23 kwietnia 2002, 11:18

Jak już informowaliśmy w zeszłą sobotę, w tym tygodniu, dokładnie w środę, zostanie wydana kolejna edycja popularnej zespołowej gry akcji Half-Life: Counter-Strike w wersji 1.4. Dziś serwis CSNation przedstawił pełną listę zmian, które wprowadzi wersja 1.4 i przyznam jest ona dość pokaźnych rozmiarów.

Nina: Agent Chronicles - sprostowanie

Fajek, 23 kwietnia 2002, 11:04

W miniony piątek poinformowaliśmy Was o nowej grze zespołu Lemon-Interactive pod tytułem Nina: Agent Chronicles. Chcielibyśmy sprostować informację jaka ukazała się na naszym serwisie.

Kingdom Under Fire 2 : The Crusaders - pokaźna porcja informacji

Łosiu, 23 kwietnia 2002, 09:12

Firma Phantagram Interactive ujawniła pierwsze szczegóły dotyczące drugiej części strategii czasu rzeczywistego z elementami cRPG, Kingdom Under Fire, zatytułowanej Kingdom Under Fire 2 : The Crusaders.

Otwarte beta testy Neverwinter Nights

Łosiu, 23 kwietnia 2002, 09:09

Firmy Infogrames oraz BioWare rozpoczęły zapisy na otwarte beta testy chyba najbardziej oczekiwanego cRPG tego roku - Neverwinter Nights. Należy powiedzieć, że są to pierwsze otwarte beta testy w historii organizowane przez BioWare, co czyni je jeszcze bardziej interesującymi i przełomowymi. Jak powiedział CEO BioWare „We've never conducted an open beta test before”.