Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 kwietnia 2002

Michael Schumacher wraca do gokartów

Sznur, 17 kwietnia 2002, 17:40

Wielokrotny mistrz świata w wyścigach Formuły 1, Michael Schumacher, będzie firmował najnowszą grę austriackiego wydawnictwa JoWooD. Nie będzie to jednak kolejne wyścigi bolidów lecz nastawione na zręcznościową rozgrywkę wyścigi gokartów zatytułowane Michael Schumacher Racing World Kart 2002.

Parszywa Dwunastka 2 zapowiedziana

Sznur, 17 kwietnia 2002, 17:05

Infogrames zapowiedział Deadly Dozen: Pacific Theatre, kontynuacje taktycznej gry akcji powstałej na podstawie słynnego filmu wojennego z T. Savalasem w roli głównej „Parszywa dwunastka”. Mimo, iż pierwszej części daleko było do Medal of Honor to jednak gra cieszyła się uznaniem wśród miłośników gier rozgrywających się w czasie II Wojny Światowej.

Destroyer Command już wkrótce

Fajek, 17 kwietnia 2002, 14:23

Wydawnictwo Play-It rozpoczęło lokalizację Destroyer Command, gry która jest pierwszym prawdziwym symulatorem niszczyciela z czasów II Wojny Światowej. Dowodząc całymi ich eskadrami wykonywać będziemy szereg historycznych misji na Atlantyku i Pacyfiku, zwalczając okręty podwodne, eskortując konwoje, czy osłaniając desanty... Wszystko to w realistycznych warunkach i przy zastosowaniu zaawansowanej sztucznej inteligencji.

Premiera Panzer Elite Edycja Specjalna

Fajek, 17 kwietnia 2002, 13:13

Od dzisiaj w kioskach i salonach wydawniczych na terenie całego kraju dostępny jest już symulator zmagań na polu walki II wojny światowej - Panzer Elite Edycja Specjalna.

Techland zmienia stronę WWW

Fajek, 17 kwietnia 2002, 13:04

Ulepszania firmowych witryn ciąg dalszy – po CD Projekcie, LEM’ie i Mancie nadszedł czas na kolejną stronę polskiego dystrybutora (oraz developera), firmę Techland.

Recenzja: Aquanox

Fajek, 17 kwietnia 2002, 11:55

AquaNox to sequel popularnego symulatora łodzi podwodnych Archimedean Dynasty. W XXVII wieku ludzkość opuściła zniszczoną powierzchnię Ziemi i zamieszkuje morskie głębiny. Eksperymenty naukowe prowadzone w tajnych laboratoriach wymknęły się z pod kontroli, niosąc za sobą tragiczne konsekwencje. Jaskinie ukryte dotychczas pod płytami kontynentalnymi otworzyły się, uwalniając straszliwe bestie. Potwory te to starożytni bogowie, aż do teraz zamknięci jako więźniowie...

Dominion Wars już niebawem w sklepach

Fajek, 17 kwietnia 2002, 11:26

Jak informuje firma TopWare, prace nad lokalizacją gry Dominion Wars zostały zakończone i płytka „master” wysłana została do tłoczni. Gra będzie dostępna w sprzedaży już w przyszłym tygodniu!

Zapowiedź: Blood Omen 2

Fajek, 17 kwietnia 2002, 10:27

Blood Omen 2 to kontynuacja przygód wampira Kaina znanego z cyklu Legacy of Kain, równoległego do serii Soul Reaver. Fabuła nawiązuje bezpośrednio do wydarzeń z pierwszej części gry, w której gdy Kain wybrał rządy nad krainą potępionych, a następnie umarł by ją ocalić. Po 400 latach postanawia on dokonać zemsty i odzyskać należną mu władzę...

Icewind Dale II Collector's Edition

Łosiu, 17 kwietnia 2002, 09:14

Do premiery drugiej części serii Icewind Dale pozostał już tylko nieco ponad miesiąc. Firmy Black Isle Studios oraz Interplay Entertainment ujawniły, że w sprzedaży obok standardowej wersji gry Icewind Dale II, pojawi się również specjalna edycja kolekcjonerska - Icewind Dale II Collector's Edition.

G.I.Combat - nowe szczegóły na 5 minut przed premierą

Łosiu, 17 kwietnia 2002, 09:12

Po kilkumiesięcznym okresie ciszy zespół Freedom Games przygotowuje grunt na premierę swej gry - G.I.Combat. W ciągu niespełna miesiąca na różnych serwisach, m.in.: WarGamer, GameSpot, HomeLan, GameSpy, pojawiło się kilka wywiadów i zapowiedzi gry. Oto kilka konkretnych informacji, które w nich padły.

The Sum Of All Fears z Red Storm Entertainment??

Łosiu, 17 kwietnia 2002, 09:08

Na dużych zachodnich sklepach internetowych EBGames.com oraz Amazon.com pojawiła się nowa, tajemnicza pozycja zatytułowana The Sum Of All Fears. Jest ona przeznaczona na komputery PC, a producentem jest firma Red Storm Entertainment, co sugeruje, że jest to taktyczna gra akcji oparta na filmie o tym samym tytule. Nawiasem mówiąc termin wydania gry to koniec maja, a film trafi do amerykańskich kin 31 maja.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (17/04/02)

Fajek, 17 kwietnia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.