Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 kwietnia 2002

Wrzesień miesiącem Konfliktu

Fajek, 5 kwietnia 2002, 14:31

Jak podaje firma LEM, we wrześniu będziemy mogli zagrać w najnowszą grę ze stajni Pivotal Games pt. ,,Conflict: Desert Storm” w polskiej wersji językowej.

Zapowiedź: Psychotoxic

Fajek, 5 kwietnia 2002, 13:07

Trójwymiarowa gra akcji, której fabuła rozgrywa się we współczesnym Nowym Jorku. Trzech z czterech biblijnych jeźdźców apokalipsy zstąpiło na Ziemię i dokonują straszliwych zniszczeń. Zbliża się dzień zagłady. Teraz kiedy czwarty z nich szykuje się do przybycia, ostatnią nadzieją na przetrwanie ludzkości jest Anioł, tysiące lat temu stworzony w celu obrony naszej grzesznej rasy...

Opóźnienia w Codemasters

Sznur, 5 kwietnia 2002, 12:34

Według najnowszego planu wydawniczego firmy Codemasters, premiery kilku oczekiwanych tytułów zostały przesunięte. Dotyczy to I.G.I. 2: Covert Strike, Pro Race Driver, Prisoner of War i Dragon Empires.

Car Tycoon w sklepach

Fajek, 5 kwietnia 2002, 10:10

Lemon Interactive poinformował, że w dniu wczorajszym trafił na półki sklepów nowy numer (2/2002) czasopisma "Nowa Super Gra" wraz z dołączoną grą "Car Tycoon". Dołączona do czasopisma gra jest w pełni przetłumaczona na polski język strategią ekonomiczną. Produkt dostępny jest we wszystkich kioskach, salonach prasowych, hipermarketach i dobrych sklepach z grami w atrakcyjnej cenie 29,90 zł.

Problemy z produkcją Outcast II: The Lost Paradise

Łosiu, 5 kwietnia 2002, 09:13

Jakiś czas temu, gdy belgijski zespół Appeal ujawnił, że pracuje nad kontynuacją przygodowej gry akcji Outcast (która była jedną z najładniejszych wizualnie gier na PC w 1999 roku), wzbudziło to duży entuzjazm graczy. Cały czas wyglądało na to, że prace idą sprawnie, twórcy raczyli nas kolejnymi szczegółami, artami, i podobnymi rzeczami z gry; aż niespodziewanie, wczoraj na stronie Outcast II: The Lost Paradise pojawiła się krótka i pesymistyczna wiadomość.

Tactical Ops: Assault on Terror „Gold”

Łosiu, 5 kwietnia 2002, 09:12

Firma Infogrames poinformowała, że Tactical Ops: Assault on Terror został ukończony (Gold) i pod koniec kwietnia trafi do zachodnich sklepów. Przypominam, że Tactical Ops: Assault on Terror to samodzielna wersja popularnego moda Tac Ops do słynnej gry akcji Unreal Tournament.