Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 kwietnia 2002

Warrior Kings PL w tłoczni

Solnica, 25 kwietnia 2002, 17:54

Jak poinformowała nas firma CD Projekt, w dniu dzisiejszym do tłoczni trafiła polska wersja gry Warrior Kings, strategii czasu rzeczywistego z akcją umiejscowioną w fantastycznej krainie, będącej czymś w rodzaju alternatywnej średniowiecznej Europy.

Kopanie przy ekranie

Sznur, 25 kwietnia 2002, 16:40

Czego to producenci urządzeń peryferyjnych nie wymyślą! Mamy już realistyczne kierownice samochodowe wyposażone w drążek zmiany biegów i pedały przeznaczone dla sportów wyścigowych, a pasjonaci symulatorów lotniczych mogą zaopatrzyć się w prawie kompletny kokpit. Teraz najwyraźniej nadszedł czas na „virtual reality” w piłce nożnej.

GameSpot płatny!

Fajek, 25 kwietnia 2002, 15:35

GameSpot – największy portal internetowy na świecie, zajmujący się szeroko pojętą tematyką gier na komputery PC oraz konsole zmienia swoje oblicze. Już na początku maja zostanie otwarty GameSpot Complete – portal bez kompromisów i bez żadnych ograniczeń. Co to oznacza?

Capitalism 2 - dziś premiera!

Fajek, 25 kwietnia 2002, 13:51

Jedna z najciekawszych gier ekonomicznych pt. Capitalism 2 trafiła wreszcie do polskich sklepów! Już od dziś gracze mogą zmierzyć się z konkurencją na największym i najbardziej realistycznym wirtualnym rynku, jaki powstał w dziejach gier komputerowych.

SledgeHammer = Opteron

Fajek, 25 kwietnia 2002, 13:26

Znana jest już nazwa handlowa procesora AMD ósmej generacji (K8) znanego dotychczas jako SledgeHammer, starszego brata ClawHammera. Nowy 64 bitowy procesor AMD będzie nosił nazwę Opteron.

Age of Wonders 2: Tron Czarnoksiężnika - premiera wkrótce

Fajek, 25 kwietnia 2002, 12:08

Wydawnictwo Play-It ma wspaniałą wiadomość dla wszystkich fanów prawdziwych strategii. Lokalizacja Age of Wonders 2: Tron Czarnoksiężnika, kontynuacji hitu z 1999 roku właśnie się rozpoczęła.

Recenzja: Prawo Jazdy ABCD v3.0

Fajek, 25 kwietnia 2002, 11:03

W dzisiejszych czasach prawo jazdy jest z pewnością jednym z najważniejszych dokumentów potrzebnych zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, lecz jego otrzymanie wiąże się z wieloma problemami: nieprzespane, spędzone nad książkami noce, długie godziny męczącej jazdy, stres przed i w trakcie egzaminu, zdenerwowana rodzina. Prezentowany program pozwala przebrnąć przez trudy nauki i przygotowań do egzaminu.

Czy Remedy Entertainment pracuje nad Max Payne 2?

Łosiu, 25 kwietnia 2002, 09:59

Na zachodnim magazynie internetowym Computer and Video Games znanym m.in. z tego, że z reguły jest doskonale poinformowany pojawiła się tajemnicza wiadomość zatytułowana „No Payne 2 Play at E3”

Sea Dogs II w fazie alfa

Łosiu, 25 kwietnia 2002, 09:07

Taką oto dobrą wiadomością uraczyła nas dziś rosyjska firma Akella. Oznacza to, że trzon gry został praktycznie ukończony, a teraz programiści zajmują się doszlifowywaniem całości i implementowaniem dodatkowych usprawnień. Przypominam, że wydanie Sea Dogs II planowane jest na jesień tego roku i wygląda na to, że twórcy dotrzymają terminu.

Symulator czołgu w trybie massive multiplayer online

Łosiu, 25 kwietnia 2002, 08:59

W chwili obecnej, w dziedzinie gier przeznaczonych do rozgrywki setek graczy w Internecie bezsprzecznie panują produkcje z gatunku cRPG (Asheron's Call, EverQuest, itp.). Jednak, coraz częściej pojawiają się gry innych gatunków i udowadniają, że nie jest to teren zastrzeżony wyłącznie dla cRPG-ów. Są to m.in. symulatory kosmiczne (DarkSpace), strategie (Shattered Galaxy), taktyczne gry akcji (World War II Online: Blitzkrieg). Dziś firma iEntertainment Network poinformowała, że do grona tych gier dołączy coś nowego – symulacja czołgu z czasów II Wojny Światowej przeznaczona do rozgrywki w trybie massive multiplayer online. Wyobrażacie sobie bitwę pod Kurskiem, w której każdym czołgiem sterują gracze – dla mnie bomba.