Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 kwietnia 2002

W tym roku na E3...

Sznur, 13 kwietnia 2002, 14:14

Powoli zbliża się termin rozpoczęcia kolejnych targów E3, największych pokazów gier komputerowych na świecie. Już teraz wiele większych i mniejszych wydawców zgłosiło swój udział informując co w tym roku mają do zaoferowania.

Karma: Immortality - koreański FPS

Sznur, 13 kwietnia 2002, 11:12

Dotychczas z Dalekiego Wschodu do Europy i USA napływały głównie, utrzymane w klimatach manga, izometryczne gry cRPG, w tym wiele prostych massive multiplayer online. Jeden z koreańskich zespołów, firma Dragonfly, postanowiła jednak coś zmienić i stworzyć grę akcji FPS zatytułowaną Karma: Immortality.

Myth: Kodeks Absolutu już gotowy!

Sznur, 13 kwietnia 2002, 10:21

Jak informuje wydawnictwo Play-It, lokalizacja pakietu gier strategicznych Myth: Kodeks Absolutu dobiega końca i już wkrótce rozpocznie się faza beta testów. W skład kolekcji wchodzą dwie pierwsze części gry Myth (The Fallen Lords i Soulblightr) oraz dodatkowe scenariusze Chimera. Myth: Kodeks Absolutu trafi do sklepów na początku maja i dostępny będzie w bardzo przystępnej cenie 69 zł.

F-4 Phantom II ze Strategy First

Sznur, 13 kwietnia 2002, 09:46

Amerykańska firma Strategy First, o której zresztą w tym tygodniu jest dość głośno, ma zamiar wydać swój pierwszy symulator lotu. Będzie to gra zatytułowana Rolling Thunder, która przeniesie nas w lata 60-te i pozwoli pilotować jeden z najsłynniejszych samolotów świata - McDonnell Douglas F-4 Phantom II.