Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 kwietnia 2002

Panzer Elite SE w tłoczni

Fajek, 10 kwietnia 2002, 16:07

Długo oczekiwana gra - Panzer Elite Edycja Specjalna - trafiła do tłoczni. Gra będzie dostępna w kioskach na terenie całego kraju w serii eXtra Gra - czyli w zaskakująco niskiej cenie 29,99 PLN.

Premiera Heroes of Might and Magic IV!

Fajek, 10 kwietnia 2002, 12:39

Wielka chwila, na którą czekali wszyscy gracze w całej Polsce, w końcu nadeszła! W dniu dzisiejszym do sprzedaży trafiła jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku – Heroes of Might and Magic IV PL!

Recenzja: Frank Herbert's Dune

Fajek, 10 kwietnia 2002, 11:46

„Diuna” Franka Herberta to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza powieść zaliczana do gatunku scince-fiction. Dlatego też na jej podstawie powstało mnóstwo dzieł zaliczanych do każdego chyba gatunku sztuki. Również gry komputerowe mają spory udział w przedstawieniu tego świata na swój własny sposób.

Oficjalna strona Syberia

Łosiu, 10 kwietnia 2002, 10:10

Francuska firma Microids uruchomiła oficjalną stronę internetową nadchodzącej gry przygodowej „Syberia”. Strona jest bardzo nastrojowa i znajduje się na niej dużo przydatnych informacji. Zapraszam do odwiedzenia.

Kolejne strategie z Paradox Entertainment

Łosiu, 10 kwietnia 2002, 09:25

Po dwóch wyśmienitych częściach „Europa Universalis” firma Paradox Entertainment rozpoczęła produkcję dwóch kolejnych strategicznych tytułów. O pierwszym z nich napisaliśmy w niedzielę „Hearts of Iron” (realia II Wojny Światowej), drugi poniżej wam przedstawię. Nosi on nazwę „Crusader Kings”.

Cossacks II: Napoleonic Wars zapowiedziane

Łosiu, 10 kwietnia 2002, 09:15

Wiadomości dotyczące najnowszych tytułów pochodzących z firm GSC Game World i CDV, podane pod koniec marca przez serwis WarGamer okazały się jak najbardziej słuszne. Dziś niemiecki wydawca CDV uruchomił stronę zapowiadającą najnowszą produkcję z GSC Game World – „Cossacks II: Napoleonic Wars”.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (10/04/02)

Fajek, 10 kwietnia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.