Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 kwietnia 2002

Coś fajnego dla najmłodszych

Soulcatcher, 21 kwietnia 2002, 18:57

Do końca miesiąca trafią do polskich sklepów dwa ciekawe tytuły przeznaczone dla najmłodszych fanów gier komputerowych: Dyktando z Piratami i UNIMINIPET. Obydwa tytuły wydawane będą przez firmę MarkSoft w profesjonalnej polskiej wersji językowej, co szczególnie cieszy w wypadku gier dla najmłodszych.

Trochę cyferek dla statsiarzy

Soulcatcher, 21 kwietnia 2002, 18:38

Dzisiaj naszła mnie ochota przeliczenia was, czytelników na cyferki. Was bo to dzięki Wam nasze plany związane z oglądalnością zostały pobite na głowę :). A oto zestawienia dla statsiarzy ...

Zanim kupisz pirata...

Mariusz Klamra, 21 kwietnia 2002, 15:55

Być może zastanawialiście się czasami, ile kosztuje stworzenie gry, a ile zarabiają ludzie którzy je tworzą. Pokusiliśmy się więc o małe zestawienie, posługując się kwotami z rynku USA.

Poznajcie Ninę

Soulcatcher, 21 kwietnia 2002, 11:47

Dzięki tajnej operacji wywiadowczej udało nam się uzyskać prawdziwe zdjęcia Niny bohaterki najnowszej zapowiadanej na ten rok gry firmy Lemon Interactive pod tytułem Nina: Agent Chronicles.

Progress Quest - kamień milowy na drodze rozwoju gier cRPG

Mariusz Klamra, 21 kwietnia 2002, 09:20

Na informację na temat gry Progress Quest natrafiłem przypadkowo i muszę powiedzieć że czytając o niej byłem nieco sceptyczny, jednak skoro gra w nią prawie 80 tysięcy graczy na całym świecie to pomyślałem, że warto się jej przyjrzeć bliżej – to co zobaczyłem powaliło mnie niemalże na kolana...