Coś fajnego dla najmłodszych

Do końca miesiąca trafią do polskich sklepów dwa ciekawe tytuły przeznaczone dla najmłodszych fanów gier komputerowych: Dyktando z Piratami i UNIMINIPET. Obydwa tytuły wydawane będą przez firmę MarkSoft w profesjonalnej polskiej wersji językowej, co szczególnie cieszy w wypadku gier dla najmłodszych.

Wojciech Antonowicz

Do końca miesiąca trafią do polskich sklepów dwa ciekawe tytuły przeznaczone dla najmłodszych fanów gier komputerowych: Dyktando z Piratami i UNIMINIPET. Obydwa tytuły wydawane będą przez firmę MarkSoft w profesjonalnej polskiej wersji językowej, co szczególnie cieszy w wypadku gier dla najmłodszych.

Jak informuje nas przedstawiciel firmy MarkSoft:

"Dyktando z Piratami" to zbiór dyktand dla dzieci ze szkoły podstawowej i pierwszej klasy gimnazjum. Dyktanda są krótkie i śmieszne, a służą zdobywaniu kawałków mapy, na której zaznaczone jest miejsce ukrycia skarbu. Zadaniem gracza wcale nie jest czytanie i pisanie, ale zdobycie skarbu, zakopanego przez piratów na bezludnej wyspie.

"UNIMINIPET" to gra platformowa, oparta na animowanym serialu telewizyjnym pod tym samym tytułem, będziesz w niej sterować jednym z uniminipetów - do wyboru masz kota Goyanga i myszkę Ham. Musisz im pomóc dotrzeć do miejsca, w którym uwięziona jest przyjaciółka uniminipetów, zanim stanie się jej coś złego!

Naszym zdaniem pomysł na zabawowe dyktando jest bardzo dobry, gdyż nic tak nie przyciąga dzieci jak gra komputerowa, a że przy okazji uczą się poprawnie pisać to chyba już sama korzyść.

Dyktando z Piratami

Dyktando z Piratami

PC
po premierze

Data wydania: 23 kwietnia 2002

Informacje o Grze
6.4

Gracze

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

0

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
1
14

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Inne Gry
2002-08-02
16:48

zanonimizowany25248 Junior

👍

uniminipetki są ok

Komentarz: zanonimizowany25248
2002-08-02
17:49

zanonimizowany21532 Generał

Bo ja wiem...

Za bardzo to jakieś takie pokemonowate.... Czy to dobre będzie dla dzieciaków? Pewnie im się spodoba.. ale gdzie tu dydaktyka?

Komentarz: zanonimizowany21532
2002-08-02
18:07

The Dragon Legend

po okladce widac, ze to chamska podrobka pokemonow - czyli shit jak dla dzieci

Komentarz: The Dragon

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl