Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2002, 08:16

autor: Łosiu

Polish FIFA Patch - wydany!

Blisko dwa tygodnie później niż planowano, w sobotę, 20 kwietnia, dwa największe i najlepsze serwisy o serii gier FIFA w Polsce (Fifaserwis.com oraz Fifapolonia.pl), wydały największy i najlepszy dodatek w historii polskiej sceny FIFY – „Polish FIFA Patch”. Składa się on z dwóch części: właściwej zawartości oraz specjalnego dodatku dźwiękowego. Obie możecie już pobrać z naszego działu Pliki – Zapraszam.

Blisko dwa tygodnie później niż planowano, w sobotę, 20 kwietnia, dwa największe i najlepsze serwisy o serii gier FIFA w Polsce (http://www.fifaserwis.com/ oraz http://www.fifapolonia.pl/), wydały największy i najlepszy dodatek w historii polskiej sceny FIFY – „Polish FIFA Patch”. Składa się on z dwóch części: właściwej zawartości oraz specjalnego dodatku dźwiękowego. Obie możecie już pobrać z naszego działu Pliki – Zapraszam.

Oto, co autorzy sądzą o własnym dziele:

„Udało nam się po raz pierwszy stworzyć w pełni profesjonalne odwzorowanie polskich realiów podczas rozgrywek Ekstraklasy. Szczególnie jesteśmy zadowoleni z klimatu, jaki teraz panuje w grze, jest on typowo polski, a w połączeniu z dodatkiem Audio Patch daje niezapomniane wrażenia.

Okrzyki polskich kibiców (często - jak to bywa w rzeczywistości - wulgarne), znajome twarze z naszej ligi, a także precyzyjne wykonane aktualne składy, sprawiają, że w „polską FIFĘ 2002” powinni zagrać także ludzie, którzy nie przepadają za tą produkcją, ale lubią obejrzeć mecz Ekstraklasy i kibicować ulubionej drużynie.

Śmiemy twierdzić, że Polish FIFA Patch jest najlepszym dodatkiem do FIFY, jaki pojawił się od początku zaistnienia „sceny FIFY” w Polsce, a być może w ogóle najlepszym dodatkiem do gry komputerowej, jaki kiedykolwiek pojawił się w naszym kraju. Gorąco polecamy wszystkim wielbicielom tej gry, a także polskiego futbolu.”

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FIFA 2002

FIFA 2002