Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 kwietnia 2002

Bestsellery już wkrótce w sklepach

Fajek, 8 kwietnia 2002, 17:29

Już wkrótce nakładem Wydawnictwa Play-It ukażą się 3 gry w serii Bestseller. To ciekawa oferta dla każdego fana gier komputerowych, bowiem Bestsellery to tytuły wydawane w poręcznych pudełkach DVD, okazyjnej cenie 49 zł i zawsze z eXtra prezentem w pudełku.

GeForce 5 = Omen

Fajek, 8 kwietnia 2002, 15:41

W sieci pojawiły się plotki dotyczące specyfikacji najnowszego układu firmy nVidia o kodowej nazwie NV30, a mającego być następcą GeForce 4 Ti. Jak wiadomo najnowsza kość nie będzie się już nazywała GeForce (w tym wypadku powinien to być GeForce 5).

The Druid King, Hoverace i Homeplanet - nowe gry w ofercie Manty

Fajek, 8 kwietnia 2002, 14:16

Jak podaje firma Manta Multimedia, od dziś firma ta stała się dystrybutorem trzech interesująco zapowiadających się gier: The Druid King, Hoverace i Homeplanet. Na uwagę zasługuje szczególnie ostatni tytuł, który jest kosmicznym symulatorem mającym wnieść nową jakość do tego gatunku.

Dodatki do Hotel Giant

Fajek, 8 kwietnia 2002, 12:40

Dzień premiery jednej z najbardziej innowacyjnych gier tego roku zbliża się coraz szybciej! Aby umilić Wam czas oczekiwania, prezentujemy wygaszacz ekranu z gry Hotel Giant.

„Moje Boje” czyli...

Fajek, 8 kwietnia 2002, 11:09

Dziś mamy dla Was, a szczególnie dla rasowych strategów nie lada gratkę. Otóż znany chyba wszystkim autor cyklu „Moje Boje...” publikowanego na łamach ś.p. Secret Service, niejaki Berger, zrecenzował dla nas dwie historyczne gry strategiczne: Battalia oraz La Grande Armee At Austerlitz.

Tribes Fast Attack w tym roku!!

Łosiu, 8 kwietnia 2002, 10:00

Na początku 2002 roku informowaliśmy, że w sklepie internetowym Amazon pojawiła się pozycja zatytułowana „Tribes Fast Attack”, z widniejącą datą wydania - listopad 2002. Wówczas to jeden z pracowników firmy Sierra wyjaśnił, że owszem, nazwa „Tribes Fast Attack” to roboczy tytuł kolejnej gry z serii Tribes (która tak naprawdę nie uzyskała jeszcze akceptacji kierownictwa Sierry), a data to wynik zbytniej gorliwości pracowników sklepu. Czas pokazał jednak, że pracownicy sklepu Amazon nie mylili się. Sierra oficjalnie zapowiedziała wydanie „Tribes Fast Attack” na koniec bieżącego roku.

Co i kiedy wyda Infogrames

Łosiu, 8 kwietnia 2002, 09:02

Duży zachodni wydawca, firma Infogrames, przedstawił swój plan wydawniczy (platforma PC), na najbliższych kilka miesięcy. Dla przypomnienia dodam, że to właśnie Infogrames wyda takie tytuły jak: Neverwinter Nights, Master of Orion III czy Unreal Tournament 2003.

World War II: D-Day to Berlin zmienia nazwę

Łosiu, 8 kwietnia 2002, 08:58

Firma Codemasters poinformowała, że strategia czasu rzeczywistego produkowana przez zespół Bitmap Brothers „World War II: D-Day to Berlin” zmieniała swój tytuł i teraz nosi nazwę „World War II: Frontline Command”.