Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 kwietnia 2002

Jeśli jesteś muzykiem i chcesz być doceniony...

Sznur, 4 kwietnia 2002, 17:30

Manta Multimedia zdążyła nas już przyzwyczaić, że przy kolejnych gracz liczy się ze zdaniem graczy, a nawet korzysta z ich rad. Tym razem Manta ogłosiła konkurs na ścieżkę dźwiękową do gry Mahjongg 3D. Nagrodą jest umieszczenie zwycięskich utworów na płycie z grą oraz logo zespołu lub nazwiska autora na opakowaniu.

Heroes of Might and Magic IV też się tłoczy

Fajek, 4 kwietnia 2002, 16:42

Firma CD Projekt podała fantastyczną wiadomość dla wszystkich fanów gier komputerowych w Polsce. Jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku 2002, Heroes of Might and Magic IV PL, trafiła do tłoczni!

Primitive Wars do tłoczenia

Fajek, 4 kwietnia 2002, 15:50

Manta informuje, że właśnie tłoczą się pierwsze egzemplarze Primitive Wars. Po kilku miesiącach czekania na polską wersję, gracze dostaną ją do rąk.

IM Group i Empire Interactive

Fajek, 4 kwietnia 2002, 15:31

Firma IM Group podpisała kontrakt z firmą Empire Interactive na dystrybucję ich gier w Polsce. Jeszcze w pierwszej połowie 2002 r. ukaże się kilka bardzo atrakcyjnych tytułów.

Kolejne chwyty marketingowe AMD

Fajek, 4 kwietnia 2002, 14:22

W ciągu najbliższych kilku miesięcy Intel wprowadzi do sprzedaży nowe procesory Celeron, tym razem bazujące nie na przestarzałym już nieco jądrze Pentium III, a oparte na procesorach klasy Pentium 4 (Wilamette-128). I właśnie z tego powodu AMD zamierza wprowadzić tzw. oznaczenie PR (Performance Rating) dla nowych procesorów z serii Duron (Appaloosa).

Zapowiedź: Kick Off 2002

Fajek, 4 kwietnia 2002, 12:38

Zainteresowanie piłka nożną rośnie coraz bardziej ze względu na zbliżające się Mistrzostwa Świata. Również producenci gier chcą skorzystać z tego faktu i dlatego w najbliższym czasie pojawi się kilka gier poruszających tą tematykę. Jedną z nich będzie Kick Off 2002.

Wyskokowy "Capitalism" w pubach

Sznur, 4 kwietnia 2002, 12:25

Na dość niecodzienny sposób promocji strategii ekonomicznej Capitalism II wpadł jeden z jej zachodnich dystrybutorów. Otóż podpisał on umowę z kilkoma college'ami, na mocy której w lokalach znajdujących się na terenie uczelnianych campusów serwowano drink o nazwie "Capitalism". Każdy, kto go zakupił i wypił, otrzymywał prezent w postaci płytki z wersją demonstracyjną gry.

Demo Jerusalem: The Holy City oraz Army Men: RTS

Łosiu, 4 kwietnia 2002, 11:55

W naszym dziale Pliki pojawiły się właśnie dwa nowe dema gier: Jerusalem: The Holy City oraz Army Men: RTS. Pierwsze z nich powinno zainteresować fanów gier przygodowych z firmy Cryo, drugie zaś, miłośników RTS-ów i serii „Army Men” firmy 3DO opowiadającej o małych żołnierzykach.

Oficjalna strona Cultures 2: The Gates of Asgard

Łosiu, 4 kwietnia 2002, 09:16

Firma JoWooD, wydawca kolejnej części serii opowiadającej o poczynaniach cywilizacji wikingów - Cultures 2: The Gates of Asgard – uruchomiła jej oficjalną stronę internetową.

Top 10 gier w US (04/04/02)

Łosiu, 4 kwietnia 2002, 09:15

NPD Techworld opublikowało najnowszy raport przedstawiający listę dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych. The Sims po kilku miesiącach powróciło na pozycję lidera, na liście pojawił się także jej dawny, stały bywalec, Diablo II: Lord of Destruction, a Starcraft: Battle Chest nadal zajmuje, wysoką szóstą pozycję.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (04/04/02)

Fajek, 4 kwietnia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.