Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 kwietnia 2002

Komplet poradników PDF w MayClub, karty klubowe już są!

Sznur, 26 kwietnia 2002, 16:48

Maja, szefowa MayClub przysłała nam najnowsze klubowe wieści. Wszystkich naszych czytelników, którzy zapisali się do klubu, z pewnością ucieszy informacja, że karty klubowe dotarły już do Mai, a nowi klubowicze nie będą musieli na nie czekać. Oprócz tego do pobrania dostępny jest już komplet poradników GRY-OnLine w formacie PDF. Najlepiej przeczytajcie o tym sami.

Another War w Hyperze

Fajek, 26 kwietnia 2002, 16:01

Premiera Another War, niezwykłej gry RPG, w dodatku całkowicie polskiej, zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy, którzy są ciekawi, jak powstawała gra, kim są jej twórcy, a także jak gra właściwie wygląda, mogą już jutro obejrzeć specjalny program...

Turnie Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast w Krakowie

Sznur, 26 kwietnia 2002, 14:03

Z okazji premiery najnowszej gry LucasArts z serii Jedi Knight, polski dystrybutor, firma LEM oraz sieć EMPIK Magestore, postanowiły zorganizować wielki turniej Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast. Odbędzie się on w Krakowie w salonie EMPIK Megastore, Rynek Główny 5.

Beta Test: Tom Clancy’s Ghost Recon: Desert Siege

Fajek, 26 kwietnia 2002, 11:14

Red Storm, producent m.in. serii Rainbow Six, nie poprzestaje na wydawaniu samych gier, ale zawsze wydaje również dodatki do nich. I nie inaczej jest z ich najnowsza produkcją Ghost Recon, do której to gry został wydany już na zachodzie dodatek Desert Siege, a już niebawem zobaczymy go również w polskich sklepach. Dziś na naszym serwisie ukazał się beta test tegoż dodatku.

Starmageddon o krok od premiery

Łosiu, 26 kwietnia 2002, 10:52

Cóż, nie da się ukryć, najnowsza produkcja naszej rodzimej firmy Lemon Interactive „Starmageddon” każe nam długo czekać na swą premierę, ale patrząc na screeny, demo w które miałem okazję zagrać oraz opinie zagranicznej prasy, wydaje się, że naprawdę warto. Tym bardziej, że do premiery Starmageddona w naszym kraju zostało już naprawdę niewiele czasu.

Need for Speed: Hot Pursuit 2 na PC

Łosiu, 26 kwietnia 2002, 09:32

Seria Need for Speed weszła już na stałe do historii wyścigów samochodowych. Gości na naszych komputerach bodajże od roku 1995 i jej wydawca, firma Electronic Arts wcale nie zamierza zmieniać tej sytuacji i zrezygnować z serii Need for Speed na PC. Dziś oficjalnie poinformował, że Need for Speed: Hot Pursuit 2, poprzednio zapowiedziany jedynie na konsolę Sony PlayStation 2 ukaże się również na komputerach PC, a ponadto na konsolach Xbox oraz GameCube.

The Sum Of All Fears - oficjalnie w produkcji

Łosiu, 26 kwietnia 2002, 09:29

Po zeszłotygodniowych przeciekach i nieoficjalnych zapowiedziach dotyczących gry opartej na motywach książki Tom Clancy’ego „The Sum Of All Fears”, przyszła kolej na oficjalną zapowiedź. Ubi Soft Entertainment oficjalnie przyznał że gra jest w produkcji i ukaże się pod koniec maja.

RollerCoaster Tycoon II zapowiedziany

Łosiu, 26 kwietnia 2002, 09:26

Firma Infogrames zapowiedziała wydanie gry zatytułowanej RollerCoaster Tycoon II, będącej sequelem jednej z najlepiej sprzedających się strategii ekonomicznych w historii. RollerCoaster Tycoon od momentu swej premiery w marcu 1999 roku, sprzedał się w ponad czterech milionach egzemplarzy i nadal często gości w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych.