Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 26 kwietnia 2002, 11:14

autor: Fajek

Beta Test: Tom Clancy’s Ghost Recon: Desert Siege

Red Storm, producent m.in. serii Rainbow Six, nie poprzestaje na wydawaniu samych gier, ale zawsze wydaje również dodatki do nich. I nie inaczej jest z ich najnowsza produkcją Ghost Recon, do której to gry został wydany już na zachodzie dodatek Desert Siege, a już niebawem zobaczymy go również w polskich sklepach. Dziś na naszym serwisie ukazał się beta test tegoż dodatku.

Red Storm, producent m.in. serii Rainbow Six, nie poprzestaje na wydawaniu samych gier, ale zawsze wydaje również dodatki do nich. I nie inaczej jest z ich najnowsza produkcją Ghost Recon, do której to gry został wydany już na zachodzie dodatek Desert Siege, a już niebawem zobaczymy go również w polskich sklepach. Dziś na naszym serwisie ukazał się bata test tegoż dodatku.

Prawdopodobnie myślałeś, że całkowicie uspokoiłeś sprawy kończąc Ghost Recon. Niestety nie, bo źli faceci sprzedając pułkownikowi Tesfaye Wolde nadwyżki uzbrojenia umożliwili zamach stanu. Jak się domyślacie broń nie posłużyła mu do udekorowania salonu. Po obaleniu w 2008 roku rządu w Etiopii, Wolde skupił się na Erytrei, małym państewku znajdującym się na północnej granicy, które po latach wojen w 1993 roku wywalczyło niepodległość.” – Hitman

Beta Test: Tom Clancy’s Ghost Recon: Desert Siege