Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege (PC)

Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege PC

Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege jest oficjalnym rozszerzeniem do taktycznej strzelaniny Tom Clancy's Ghost Recon. Dodatek wyprodukowany został przez studio deweloperskie Red Storm i wzbogaca bazową grę o szereg nowych map, przenoszących akcję na teren Afryki Północnej.

To jest dodatek do gry Tom Clancy's Ghost Recon.

Akcji

PC Windows
Okładka Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege (PC)

producent: Red Storm

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Play-It

Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

26marca2002

12sierpnia2002

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Specjalny „Mission Pack” do taktycznej gry akcji Tom Clancy's Ghost Recon. Przenosi on akcję na teren Afryki Północnej, gdzie toczy się konflikt pomiędzy dwoma państwami: Etiopią i Erytreą. W ramach akcji Narodów Zjednoczonych żołnierze wchodzący w skład elitarnych jednostek „The Ghosts” zostają wysłani w samo serce konfliktu. Gracz musi dowodzić nimi w ośmiu nowych niebezpiecznych misjach, każda o różnych celach (zadanie eskortowe, ataki z zaskoczenia, itp.). Ponadto dodatek zawiera szereg nowych typów broni i pojazdów które mogą wykorzystywać żołnierze oraz nowe mapy przeznaczone do rozgrywki w trybie wieloosobowym. Twórcy, studio Red Storm Entertainment, dokonali także usprawnień w oprawie audiowizualnej gry (więcej efektów wizualnych, lepszy oprawa dźwiękowa) i komputerowym A.I.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 100 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

Gry podobne do Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege

Klasyfikacja PEGI Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 450MHz
  • 128MB RAM
  • 16MB akcelerator 3D
Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege - recenzja gry
Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege - recenzja gry

Recenzja 7 października 2002, 11:08

Także i tu skorzystamy ze świeżo zdobytych karabinków snajperskich (we wcześniejszych misjach nie są one tak konieczne). Misja szósta zachwyci nas przede wszystkim wspaniałym wschodem słońca, doprawdy jest na co popatrzeć. Dość ciekawym pomysłem jest również konieczność zdobycia willi znajdującej się na wzniesieniu. Mniej zaznajomionym graczom z produktem Ubi Softu element ten sprawi dość dużo problemów. Przedostatnia misja to przede wszystkim walka o przeżycie, teren aż roi się od wrogich snajperów. Nie jest to jednak żadna wada „Desert Siege”, skądże. Poziom ten jest niezwykle ciekawy, gracze muszą wykazać się nie tylko dobrą celnością ale i wyczuciem terenu. Z pewnością przyda się tu także własny snajper, możliwie jak najlepszy. Ostatnia misja dodatku polega z kolei na odparciu finalnego ataku wojsk przeciwnika a także zajęciu kilku ważnych punktów na planszy. Sądzę jednak, iż jeżeli ktoś dotarł do tego momentu to i z tą misją nie będzie miał zbyt dużych problemów.