Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2002, 09:12

autor: Łosiu

Sum of All Fears faktycznie w produkcji

Wczorajsze spekulacje dotyczące nowej gry Sum of All Fears opartej na fabule filmu o tym samym tytule okazały się prawdziwe. Po ukazaniu się tej pozycji na dwóch sklepach internetowych EBGames.com oraz Amazon.com, producent gry, firma Red Storm Entertainment uruchomiła stronę gry. Niestety z niewiadomych przyczyn (prawdopodobnie na polecenie wydawcy, firmy Ubi Soft Entertainment) strona została usunięta. Jedyne co po niej pozostało to screen.

Wczorajsze spekulacje dotyczące nowej gry Sum of All Fears opartej na fabule filmu o tym samym tytule okazały się prawdziwe. Po ukazaniu się tej pozycji na dwóch sklepach internetowych EBGames.com oraz Amazon.com, producent gry, firma Red Storm Entertainment uruchomiła stronę gry. Niestety z niewiadomych przyczyn (prawdopodobnie na polecenie wydawcy, firmy Ubi Soft Entertainment) strona została usunięta. Jedyne co po niej pozostało to ten screen.

Tak czy inaczej, to co znajdowało się na stronie (screen) jednoznacznie potwierdza istnienie gry, jej majową premierę oraz to, że bazuje na filmie Sum of All Fears (loga wytwórni filmowej Paramount Pictures, okładka, itp.), w którym występują Ben Affleck oraz Morgan Freeman.

W grze będziemy mogli poprowadzić oddział elitarnych agentów przez jedenaście niebezpiecznych misji umiejscowionych na całej kuli ziemskiej. Cele naszych misji będą bardzo różnorodne, tj.: eliminacja terrorystów, uwalnianie i ratowanie zakładników, niszczenie nielegalnych składów amunicji, itp. Naszym zadaniem będzie dowodzenie oddziałem w akcjach, podobnie jak to miało miejsce w poprzednich głośnych produkcjach Red Storm Entertainment, jak: Tom Clancy's Rainbow Six czy Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear. Nawiasem mówiąc nad grą pracują Ci sami ludzie, którzy stworzyli gry z cyklu Tom Clancy’s, co samo w sobie jest wystarczającą reklamą. Do dalszych zalet Sum of All Fears należą: wciągająca i nieliniowa fabuła, piętnaście rzeczywistych typów broni do wykorzystania oraz rozbudowany tryb multiplayer.

Sum of All Fears ma zostać wydany 28 maja tego roku. Czekamy na ponowne otwarcie strony.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Suma Wszystkich Strachów

Suma Wszystkich Strachów