Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2002, 09:21

autor: Łosiu

Oficjalna strona Industry Giant II

Firma JoWooD poinformowała o otwarciu oficjalnej strony internetowej strategii ekonomicznej „Industry Giant II”. Strona dostępna jest w dwóch wersjach językowych (niemieckiej i angielskiej) i niewątpliwie zasługuje na uznanie zarówno jeżeli chodzi o walory estetyczne jak i merytoryczne. Mówiąc dosłownie: jest ładna, posiada intuicyjne menu oraz zawiera sporo informacji i grafik. Zapraszam.

Firma JoWooD poinformowała o otwarciu oficjalnej strony internetowej strategii ekonomicznej „Industry Giant II”. Strona dostępna jest w dwóch wersjach językowych (niemieckiej i angielskiej) i niewątpliwie zasługuje na uznanie zarówno, jeżeli chodzi o walory estetyczne jak i merytoryczne. Mówiąc dosłownie: jest ładna, posiada intuicyjne menu oraz zawiera sporo informacji i grafik. Zapraszam.

Akcja Industry Giant II przenosi nas w gospodarcze realia Ameryki XIX i XX wieku. Ponownie mamy możliwość stworzenia przedsiębiorstwa o globalnym zasięgu, zajmującego się praktycznie wszystkim, co przynosi dochody (kupujemy i transportujemy surowce, ustalamy produkcję, logistykę i sprzedaż). Zaczynamy jako przysłowiowa „płotka” i stopniowo budujemy wielkie finansowe imperium. Rozgrywka nastawiona jest głównie na realistyczne odwzorowanie rzeczywistych zależności. Jak w świecie realnym, występują tu sezonowe wahania koniunktury, a ponadto po raz pierwszy mamy możliwość interakcji z konkurencją, z którą możemy współpracować lub walczyć. Industry Giant II posiada udoskonaloną w stosunku do części pierwszej grafikę (rozdzielczość do 1600x1200), szczegółowo przedstawia budynki i pojazdy, łącznie z takimi niuansami jak spaliny samochodowe.

Polskim wydawcą gry jest firma CD Projekt. Zarówno zachodnie jak i polskie wydanie gry planowane jest na czerwiec 2002 roku.