Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2002, 12:57

autor: Fajek

Starmageddon - dziś premiera!

Nareszcie, po wielu miesiącach oczekiwania, możemy już kupić znakomitą strategie czasu rzeczywistego rozgrywaną w kosmosie – Starmageddon.

Nareszcie, po wielu miesiącach oczekiwania, możemy już kupić znakomitą strategie czasu rzeczywistego rozgrywaną w kosmosie – Starmageddon

Starmageddon czerpie wszystko co najlepsze z klasyków gatunku, wzorując się na wspaniałych klimatach Homeworld’a i prostocie obsługi Command & Conquer: Red Alert 2. Podobnie jak w niezapomnianym Starcraft, można grać jedną z trzech dostępnych ras, ludźmi i dwoma nacjami obcych, z których każda oprócz zwykłych różnic w wyglądzie, jednostkach i wynalazkach, wykorzystuje zupełnie inne surowce do produkcji.

Gra wyróżnia się spośród innych tego typu produkcji bogatą, niemal epiką linią fabularną, dynamicznym polem walki, gdzie każda misja rozgrywa się nawet na trzech mapach połączonych ze sobą tunelami podprzestrzennymi oraz zaawansowaną trójwymiarowa grafiką i dźwiękiem, które idealnie ze sobą współgrając zaskakują gracza ogromem przedstawionego otoczenia i pozwalają wczuć się w panującą sytuację.

Tak więc pozostaje pobiec do najbliższego salonu z grami komputerowymi i wydać 49 PLN na tą znakomitą grę rodzimej produkcji.