Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 maja 2002

Demo Unreal Tournament 2003

Łosiu, 5 maja 2002, 16:47

W chwili, gdy publikuje tą wiadomość w sieci trwa pościg za nieoficjalnym demem Unreal Tournament 2003. W niewyjaśnionych okolicznościach wyciekło ono od producenta gry i z tego, co udało mi się dowiedzieć, pojawiło się po raz pierwszy, kilka dni temu, na stronie unrealtournament2.net. Zanim wieść na dobre się rozniosła zostało usunięte, ale prawdopodobnie niektórym udało się go ściągnąć w całości. Obecnie wszyscy fani przeszukują różne strony dedykowane serii UT w poszukiwaniu linka do owego 150 MB dema Unreal Tournament 2003.

Niemiecki Sudden Strike II - „Gold”

Łosiu, 5 maja 2002, 12:49

Niemiecki wydawca, firma CDV, oficjalnie poinformował, że prace nad niemiecką wersją strategii czasu rzeczywistego - Sudden Strike II zostały zakończone (status „Gold”) i gra niedługo znajdzie się w sklepach. Równocześnie trwają prace nad anglojęzyczną wersją gry i trafi ona do sklepów pozostałych krajów zachodnioeuropejskich i amerykańskich na przełomie sierpnia i września 2002 roku.

Angielskie demo - Zanzarah: The Hidden Portal

Łosiu, 5 maja 2002, 12:16

Blisko miesiąc temu niemiecki zespół Funatics Development wypuścił niemieckojęzyczne demo swego najnowszego projektu, przygodowej gry akcji o prześlicznej grafice - Zanzarah: The Hidden Portal. Niestety dla wielu z nas język niemiecki, był przeszkodą w poznaniu wszystkich zalet gry. Dziś przeszkoda ta została zlikwidowana, ponieważ dostępne jest już demo Zanzarah: The Hidden w angielskiej wersji językowej. Możecie je pobrać z naszego działu Pliki.

Zapisy na beta testy Star Wars Galaxies

Sznur, 5 maja 2002, 10:53

Nadeszła długo oczekiwana chwila przez wszystkich miłośników gier massive multiplayer online, a wielbicieli Gwiezdnych Wojen w szczególności. Na oficjalnej stronie Star Wars Galaxies pojawiła się informacja, że pierwsza faza beta testów tego największego chyba obecnie projektu MMO rozpocznie się 15 czerwca. Dostępny jest już formularz rejestracyjny dla wszystkich potencjalnych betatesterów. Co prawda większość graczy będzie miała szanse załapać się dopiero do III lub IV fazy beta testów, które mają być już całkiem otwarte, ale z pewnością warto już teraz próbować szczęścia.

Oficjalna strona EverQuest II

Sznur, 5 maja 2002, 09:16

Sony Entertainment otworzyło oficjalną stronę EverQuest II, niedawno zapowiedzianego sequela jednej z najpopularniejszych gier masive multiplayer online. Dzięki temu możemy dowiedzieć się coś więcej o samej grze. Wraz z pojawieniem się na rynku takich tytułów jak Anarchy Online, Dark Age of Camelot czy Neocron, istniejący nieprzerwanie od czterech lat EverQuest zaczął „trącić myszką”. Przestarzała grafika 3D czy niedopracowany interfejs ni przyciągały już rzesz nowych graczy. Nie pomagało nawet wypuszczanie kolejnych dodatków rozszerzających świat gry. Verant Interactive postanowił to zmienić tworząc grę zupełnie od podstaw.