Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 maja 2002

Zapraszamy do „Świata Quizów”

Sznur, 28 maja 2002, 21:17

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami o dodawaniu kolejnych nowych działów, od dzisiaj na serwisie Gry-OnLine rusza testowa wersja „Świata Quizów”. Jest to miejsce przeznaczone nie tylko doskonałej rozrywce, ale również sprawdzeniu swojej wiedzy w quizach i testach, poznaniu najgłębszych tajników własnej natury w psychozabawach, a także zdobycia wielu ciekawych nagród w losowaniach. Mamy nadzieję, że każdy miłośnik łamania głowy znajdzie tam coś dla siebie.

Turniej Silent Hunter 2 vs Destroyer Command w krakowskim EMPiK'u

Fajek, 28 maja 2002, 16:31

EMPiKowych turniejów ciąg dalszy. Już jutro rozpoczyna się turniej Silent Hunter 2 vs Destroyer Command. Jednocześnie na turnieju tym będzie można po raz pierwszy zobaczyć zlokalizowaną wersję Destroyer Command.

Metal Gear Solid 2 - film

Fajek, 28 maja 2002, 15:53

Kilka dni temu firma Konami poinformowała, że wyda jeden ze swoich największych hitów z konsoli Playstation 2 na PC oraz Xbox’a. Mowa o Metal Gear Solid 2: Substance. Tymczasem już dziś możemy oglądnąć film pochodzący z wersji PC.

Przedpremierowy pokaz Duke Nukem: Manhattan Project

Fajek, 28 maja 2002, 14:11

Prace lokalizacyjne „Duke Nukem: Manhattan Project” są na ukończeniu, a więc już 15 czerwca książę Nowego Jorku pojawi się w polskich sklepach. W pudełku znajdziecie 9 poziomów intensywnej rozgrywki z Dukem w roli głównej oraz fajną koszulkę. To wszystko za okazyjną cenę 79 PLN.

Myth: Kodeks Absolutu - premiera

Fajek, 28 maja 2002, 13:55

Myth: Kodeks Absolutu, w skład którego wchodzą: dwie pierwsze części serii Myth, dodatkowe scenariusze Myth2: Chimera, zestaw wyselekcjonowanych map oraz poradniki do Myth 1 i Myth 2 w plikach *.pdf trafił do sklepów. Wszystkie gry opracowane zostały w kinowej wersji językowej i działają zarówno na platformie PC i Macintosh, a za wypełnione po brzegi 3 płyty CD przyjdzie nam zapłacić jedynie 69 PLN.

Recenzja: Worms Blast

Fajek, 28 maja 2002, 13:02

Worms: Blast to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier strategiczno-logicznych stworzonej przez Team17. Jest to pierwsza gra z serii, w której nasze robaki stały się trójwymiarowe, a rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym. Akcja przenosi nas na obszary morskie, gdzie dysponując całkowicie nowymi rodzajami broni, będziemy zniszczyć okręty przeciwnika.

Final Fantasy XI oficjalnie na PC

Sznur, 28 maja 2002, 12:59

Posiadaczom komputerów PC trudno czasem zrozumieć politykę wydawniczą niektórych firm, chociażby takiego Square Soft, producenta i wydawcę serii Final Fantasy. Ta znakomita seria, od lat królująca na konsolach Sony, na PC-tach zawitała dopiero dwukrotnie (FF7 i FF8). Później ominęły nas dwie kolejne części, a teraz Square Soft ogłosił, że Final Fantasy XI pojawi się na PC w 2003 roku,

Pierwsze wrażenia po E3 część III - gry na konsole

Fajek, 28 maja 2002, 12:05

Targi E3 dobiegły końca więc nadszedł czas na podsumowania tego co mieliśmy szanse na nich (i dzięki nim) zobaczyć. Zewsząd słyszy się, iż twórcy gier w zasadzie niczym nie zaskoczyli i to zarówno w przypadku PC jak i konsol, jedynie powielając już sprawdzone pomysły i dopisując kolejną cyferkę w nazwie. Oto naszym zdaniem najciekawsze gry jakie zaprezentowano na konsole: PS2, Xbox, GameCube.

Nieco informacji na temat No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way

Solnica, 28 maja 2002, 11:35

No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way to jak sam numer w tytule wskazuje, sequel przygodowej gry akcji utrzymanej w tradycji filmów szpiegowskich z lat 60-tych – The Operative: No One Lives Forever. Podobnie jak w części pierwszej gracz ma tu możliwość wcielenia się w rolę agentki tajnej organizacji UNITY - Cate Archer, której głównym zadaniem jest walka z organizacją przestępczą kryjącą się pod nazwą H.A.R.M.

Urodziny krakowskiego Empiku - turniej Rally Extreme

Łosiu, 28 maja 2002, 11:10

Po weekendowych pokazach jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, Warcraft III: Reign of Chaos, do krakowskiego Empiku powróciły odgłosy wycia silników i swąd spalonych opon. Tym razem odbywał się turniej „Rally Extreme”. Relacje z tych zmagań znajdziecie w kolejnej części artykułu „Urodziny krakowskiego Empiku”. Przypominam też, że w dniu dzisiejszym trwa turniej Myth: Era Wilka.

„Kochamy Microsoft ale ... robimy gry dla Sony”

Solnica, 28 maja 2002, 10:24

Kilkukrotnie większa sprzedaż PS2 niż Xbox’a to jeden z powodów dla którego Microsoft przegrywa z Sony jeżeli chodzi o wyłączność nowych ciekawych gier na swoją platformę.

Nascar Racing 2002 Season - premiera

Fajek, 28 maja 2002, 10:00

Od wczoraj w sklepach i salonach multimedialnych dostępna jest najnowsza część znakomitej serii wyścigowej NASCAR autorstwa Papyrusa, pod tytułem Nascar Racing 2002 Season.

Larry Bond's Harpoon 4 - lato 2002

Łosiu, 28 maja 2002, 08:55

Po dość pesymistycznych nowinach dotyczących nierychłego wydania komicznej symulacji Freelancer, przyszła kolej na dobrą nowinę dotyczącą, równie ekscytującej i kultowej produkcji - Larry Bond's Harpoon 4. Firma Ubi Soft w oficjalnej informacji prasowej podała, że gra trafi do amerykańskich sklepów latem tego roku, a nie jak nieoficjalnie szeptano w pierwszych miesiącach roku 2003.

Freelancer, Impossible Creatures - dopiero w 2003 roku

Łosiu, 28 maja 2002, 08:47

Niestety, jak donosi serwis GoneGold, fani kosmicznych symulatorów w stylu niezapomnianej serii Wing Commander czy obu części Privateer, będą musieli jeszcze sporo poczekać na wydanie wielce obiecującej produkcji - Freelancer. Otóż wydawca gry, firma Microsoft, przesunął termin ukończenia gry z jesieni 2002 na pierwszy kwartał 2003. Ponadto, przesunął także termin wydania swej drugiej ciekawie zapowiadającej się produkcji Impossible Creatures z lata 2002 na pierwszy kwartał 2003.

Age of Wonders II: The Wizard’s Throne - GOLD

Łosiu, 28 maja 2002, 08:37

Firma Triumph Software poinformowała, że prace nad strategią turową osadzoną w realiach świata fantasy, Age of Wonders II: The Wizard’s Throne, zostały ukończone i gra 12 czerwca trafi do sklepów. Przypominam, że tytuł ten jest sporą konkurencją dla wydanego niedawno Heroes of Might & Magic IV. Czy pokona w bezpośredniej walce starego mistrza i zdobędzie uznanie graczy? Zobaczymy już niedługo.