Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 czerwca 2002, 14:45

autor: Soulcatcher

Transmisje wszystkich meczów MŚ w Piłce Nożnej są dostępne na żywo w Internecie.

Dzisiaj ktoś zadał mi to pytanie „gdzie najlepiej szukać informacji o meczach na MŚ”, odpowiedź wydaje się prosta acz okazuje się że wszyscy ją znają. Oczywiście najlepszym źródłem najświeższych, pełnych i sprawdzonych informacji jest strona Official Site of The 2002 FIFA World Cup gdzie można na żywo śledzić przebieg każdego meczu. A teraz krótki przewodnik po tej stronie.

Dzisiaj ktoś zadał mi to pytanie „gdzie najlepiej szukać informacji o meczach na MŚ”, odpowiedź wydaje się prosta acz okazuje się że wszyscy ją znają. Oczywiście najlepszym źródłem najświeższych, pełnych i sprawdzonych informacji jest strona Official Site of The 2002 FIFA World Cup gdzie można na żywo śledzić przebieg każdego meczu . A teraz krótki przewodnik po tej stronie.

Wszystkie linki otwierajcie klikając prawym guzikiem z opcją „otwórz w nowym oknie”

Link główny do oficjalnej strony w wersji angielskiej - Official Site of The 2002 FIFA World Cup

Terminarz: Daty i godziny wszystkich meczy – czas w przeliczeniu na naszą strefę czasową

Zestawienie zespołów w grupach – można sobie dokładnie poczytać o każdym zespole , o całej grupie i zobaczyć analizy specjalistów.

Tu możesz się zapoznać z przebiegiem każdego z rozegranych meczy , zobaczyć zdjęcia, filmy, poczytać dokładną relację.

Jeżeli nie macie okazji oglądać meczu w telewizji lub słuchać go w radiu to oficjalna strona MŚ daje wam możliwość śledzenia na żywo przebiegu każdego z meczy .

W tym celu idziemy na główną stronę , szukamy w środkowej kolumnie zakładki „Matches”, wybieramy interesujący nas mecz i znajdującą się przy nim opcję „ matchcast ”. Efektem powinno być okienko (którego wycinki widzicie pod spodem) z treścią relacji z meczu. Okienko samo się odświeża , pokazując dokładny przebieg meczu jak podczas najlepszej transmisji sportowej. Gdy padnie gol informuje nas o tym sygnałem dźwiękowym. Przy okazji możemy przeczytać sobie dokładne informacje o grających zespołach, stadionie, pogodzie a nawet poszczególnych zawodnikach. Wszystko uaktualnia się na żywo , nawet zmiany zawodników na boisku zmieniają składy na liście graczy. I o dziwo wszystko chodzi całkiem szybko.

Przyznam iż zastosowane tu technologie zauroczyły mnie :), mam nadzieję że dobry humor nie minie mi po meczach Polaków.