Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 czerwca 2002

Coś dla fanów Counter-Strike

Mariusz Klamra, 16 czerwca 2002, 13:15

Gracze korzystający z zaledwie kilka dni temu wypuszczonej kolejnej wersji Counter-Strike 1.5 napotkali już sporo problemów, o których można przeczytać na zachodnich serwisach. Oficjalna strona Counter-Strike radzi co zrobić w przypadku problemów po instalacji, serwis Counter-Hack wykrył już pierwszego cheata, zaś chętnym do skorzystania z nowego trybu graficznego 1600x1200 przyjdzie w sukurs programik do zwiększenia rozmiarów czcionki.

Władca Pierścieni - kiedy prawdziwy cRPG?

Mariusz Klamra, 16 czerwca 2002, 12:55

Miłośnicy kina czekali pół wieku, ale w końcu się doczekali – film „Władca Pierścieni” powstał i nie zawiódł chyba nikogo. Czy jest szansa że miłośnicy komputerowych RPG też dostaną wreszcie to na co czekają od lat, czyli rasowego cRPG w świecie Śródziemia?

Niekończące się przygody w krainie Fantazji

Sznur, 16 czerwca 2002, 11:45

Auryn Quest: The Neverending Story to kolejna gra, która ukazała się już u naszych zachodnich sąsiadów, a nie zainteresował się nią nikt w Polsce. Jest to przygodowa gra akcji stworzona przez niemiecki zespół Diskreet Monsters, której fabuła oparta została o znaną powieść Michaela Ende „Niekończąca się opowieść”.

Zostań pierwszym na świecie posiadaczem Neverwinter Nights

Mariusz Klamra, 16 czerwca 2002, 11:24

Z okazji nadciągającej szybkimi krokami premiery jednej z najbardziej oczekiwanych gier cRPG ostatnich lat – Neverwinter Nights, producent czyli firma Bioware przygotowała dla swoich fanów nie lada prezent – 2 przedpremierowe kopie gry, odręcznie podpisane przez cały zespół.

Nvidia broni swojej pozycji

Sznur, 16 czerwca 2002, 10:22

Nvidia, największy obecnie producent tanich układów graficznych, poczuła oddech konkurencji na karku. Aby jeszcze bardziej spopularyzować zastosowanie swoich chipsetów 3D postanowiła stworzyć specjalny język programowania kart graficznych wysokiego poziomu, nazwany Cg.