Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 czerwca 2002

Ghost Recon - demo polskiej wersji i patch 1.2.10.0

Solnica, 14 czerwca 2002, 15:17

Firma Play-It udostępniła demo polskiej wersji Ghost Recon, taktycznej gry akcji promowanej nazwiskiem Tom’a Clancy’ego, której bohaterami są specjalizujący się w wykonywaniu bardzo niebezpiecznych zadań członkowie elitarnego oddziału żołnierzy „The Ghosts”.

Premiera Disciples II przesunięta na 7 sierpnia

Solnica, 14 czerwca 2002, 14:24

Firma CD Projekt poinformowała o przesunięciu premiery gry Disciples II: Dark Prophecy. Przesunięcie to jest niezależne od polskiego dystrybutora i wynika z opóźnienia prac nad czwartym patchem, który nie został jeszcze wydany przez Strategy First.

Cultures 2: Wrota Asgardu w serii eXtra Gra już 18 sierpnia

Solnica, 14 czerwca 2002, 13:36

Znane są już szczegóły dotyczące zawartości kolejnego numeru eXtra Gry. W jego skład wejdzie zajmująca dwie płyty CD, strategia czasu rzeczywistego Cultures 2: Wrota Asgardu.

ARX Fatalis ukończony

Sznur, 14 czerwca 2002, 13:27

Niemiecki zespół Arkane Studio zakończył prace nad niemieckojęzyczną wersją ARX Fatalis, niezwykle ciekawie zapowiadającego się cRPG z widokiem w perspektywie pierwszej osoby. ARX Fatalis czerpie z klasyki gatunku, nawiązując szczególnie do słynnej serii Ultima Underworld.

Recenzja: Die Hard - Nakatomi Plaza

Fajek, 14 czerwca 2002, 12:05

Die Hard: Nakatomi Plaza to gra bazująca na pierwszej części Szklanej Pułapki. Jako gracz wcielamy się w postać Johna McClane’a, detektywa nowojorskiej policji, któremu to przyjdzie stoczyć bój z terrorystami, którzy opanowali biurowiec Nakatomi Plaza.

Might and Magic IX - premiera została opóźniona

Fajek, 14 czerwca 2002, 10:24

Firma CD Projekt z przykrością informuje o opóźnieniu premiery gry Might and Magic 9. Zostało ono spowodowane awarią matrycy służącej do tłoczenia pierwszej płyty. CD Projekt przeprasza wszystkich za to niefortunne opóźnienie. Na szczęście, część wyprodukowanych przed awarią gier trafi do sklepów już w piątek, natomiast reszta w najbliższą sobotę oraz poniedziałek.

Oficjalna data premiery Warcraft III ujawniona!

Fajek, 14 czerwca 2002, 10:11

Firma CD Projekt podała do publicznej wiadomości datę premiery Warcraft III: Reign of Chaos!!! Wielki dzień dla wszystkich graczy nastąpi piątego lipca 2002! Właśnie w tym terminie do sklepów na całym świecie trafi najbardziej oczekiwana gra roku - Warcraft III! Znakomitą wiadomością jest to, iż tego samego dnia ukaże się wersja polska.

Polska premiera GTA 3!

Fajek, 14 czerwca 2002, 09:48

Nareszcie! Potencjalny kandydat na grę roku 2002 jest wreszcie dostępny w polskich sklepach! Kto żyw niech biegnie do najbliższego sklepu multimedialnego po... Grand Theft Auto 3!

Sea Dogs II - przedsmak możliwości silnika graficznego

Łosiu, 14 czerwca 2002, 09:39

Na oficjalnej stronie gry Sea Dogs II, drugiej części najlepszego remake’a dawnego przeboju Sid’a Meiera – Pirates, pojawiły się nowe screeny. Jest to o tyle interesujące, że panowie z firmy Akella pokazali w końcu, na co będzie stać silnik graficzny tej produkcji.

Tsunami 2265 zapowiedziane

Łosiu, 14 czerwca 2002, 09:39

Firmy Got Game Entertainment oraz Prograph Research poinformowały, że pracują nad futurystyczną grą akcji - Tsunami 2265. W chwili obecnej dostępne jest już demo gry, a jej ukończenie i wydanie przewidywane jest na sierpień bieżącego roku.