Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 czerwca 2002

I.G.I 2: Covert Strike - nowe screeny

Fajek, 15 czerwca 2002, 18:27

Znakomity shooter 3D I.G.I, który został uznany za jedną z najlepszych gier z gatunku FPP, wkrótce doczeka się następcy! Mowa naturalnie o drugiej części IGI 2: Covert Strike.

The Settlers V w produkcji

Fajek, 15 czerwca 2002, 13:44

Wczoraj niemiecka firma BlueByte poinformowała, że pracuje nad kolejna częścią sagi Osadników, która to gra ma ukazać się na komputery klasy PC oraz konsole (nie podano jakie) jeszcze w tym roku!

Pierwszy oficjalny trailer z Tomb Raider: The Angel of Darkness

Fajek, 15 czerwca 2002, 13:04

Wprawdzie na ostatnich targach E3 zaprezentowano pierwsze filmiki z najnowszej części Tomb Raider’a (który to już? szósty?), jednak nie pokazywały one jak będzie wyglądała sama rozgrywka. Tymczasem Eidos, wydawca tejże gry udostępnił pierwszy oficjalny trailer tej produkcji.

Syberia - demo

Sznur, 15 czerwca 2002, 12:06

Microids udostępnił wersję demonstracyjną przygodowej gry Syberia, kolejne pozycji w dorobku twórców Amerzone. Gra opowiada niesamowitą historię prawniczki z Nowego Yorku, wynajętej przez fabrykę zabawek umiejscowioną gdzieś w Europie.

Le Mans 24 Hours już w sklepach

Sznur, 15 czerwca 2002, 11:25

W zachodnich sklepach pojawiła się nie lada gratka dla miłośników sportów samochodowych. Inforgrames wydał PC-tową wersję Le Mans 24 Hour - gry, która w zeszłym roku podbiła konsole PlayStation 2. Dotychczas nieznany jest ewentualny polski dystrybutor tego tytułu.

Kolejny darmowy trial World War II Online

Sznur, 15 czerwca 2002, 09:55

Firma Strategy First, podejmując się wydania wojennego massive multiplayer World War II Online: Blitzkieg, nie przypuszczała zapewne, że czeka ją droga przez mękę. Gra, ukończona prawie równo rok temu roku przez zespół Corned Rat Software była strasznie niedopracowana i „zabugowana”, aż do tego stopnia, iż praktycznie uniemożliwiało to grę.