Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 czerwca 2002

Co nowego do końca wakacji na GRY-OnLine?

Soulcatcher, 22 czerwca 2002, 04:43

Nie będę was zanudzał jakimiś drobiazgami nad którymi pracujemy cały czas lub też projektami które ujrzą światło dzienne dopiero za kilka miesięcy. Chciałbym wam krótko opowiedzieć o tym co będzie się działo na GRY-OnLine podczas dwóch letnich wakacyjnych miesięcy.

Transkrypcja Chata z Ryszardem Chojnowskim na temat Warcraft III PL

Soulcatcher, 22 czerwca 2002, 03:41

Dostępna jest już transkrypcja chata z jednym z czołowych polskich tłumaczy gier Ryszardem Chojnowskim dotyczącego nadchodzącej premiery gry Warcraft III i związanym z nią procesem polonizacji.

Uwaga Reklama !

Soulcatcher, 22 czerwca 2002, 03:34

Treść tej wiadomości jest sponsorowana i pełna jest reklamy, popupów i innego komercyjnego spamu. Czytasz tego newsa na własną odpowiedzialność, ale wydaje mi się że mimo wszystko warto :).

Ile lat średni gracz gra w gry komputerowe i dlaczego ludzie grają ?

Soulcatcher, 22 czerwca 2002, 03:30

Dzisiaj publikujemy ciąg dalszy raportu IDSA na temat rynku gier komputerowych. Oto wyniki badań Interactive Digital Software Association dotyczące tego : "Ile lat średni gracz gra w gry komputerowe?" oraz "Dlaczego ludzie grają w gry komputerowe?". Badania zostały przeprowadzone na stosunkowo dużej próbce społeczeństwa amerykańskiego.

Gra jak życie, życie jak gra – The Sims Online

Soulcatcher, 22 czerwca 2002, 02:02

Gorącym tematem w naszych mediach, powracającym z każdym sezonem ogórkowym jest „negatywny wpływ gier komputerowych na psychikę młodych ludzi”. Czy zapowiadana na koniec 2003 super produkcja The Sims Online będzie miała szansę odmienić ten negatywny wizerunek interaktywnej rozrywki.

Amerykański Copyright Office ustaliło stawki opłat za muzykę nadawaną przez Internet.

Soulcatcher, 22 czerwca 2002, 01:59

Firmy nadające (w dowolnej formie) utwory muzyczne poprzez łącza internetowe zobowiązane są do odprowadzania należności w wysokości 70 centów za piosenkę wysłuchaną przez 1000 odbiorców.

Spider-Man : komiks, gra, film

Soulcatcher, 22 czerwca 2002, 01:55

Wczoraj (21.06) na ekrany polskich kin trafił film Spider-Man, najnowsza ekranizacja kultowego komiksu o człowieku Pająku wydanego po raz pierwszy w 1962 roku w USA przez firmę Marvel Enterprises. Ten lekko już przykurzony super bohater wraca z wielkim rozmachem do panteonu najbardziej znanych postaci kultury masowej.

Rosja chwali się swoimi zabezpieczeniami anty-hackerskimi.

Soulcatcher, 22 czerwca 2002, 01:13

Prawie 100 hackerów próbowało włamać się na oficjalną stronę prezydenta Rosji (www.president.kremlin.ru) w pierwsze 24 godziny po jej otwarciu... i nie dali rady.