Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 czerwca 2002

Coś dla czekających na Thief 3

Sznur, 28 czerwca 2002, 16:33

Pojawił się właśnie nowiutki mod do gry Unreal Tournament, zatytułowany Thievery. Tym razem podchody prowadzą drużyny złodziei i strażników, a wszystko rozgrywa się w średniowiecznych lokacjach wzorowanych na kultowej serii Thief.

Operation Flashpoint: Resistance już jest!

Sznur, 28 czerwca 2002, 16:10

W dniu dzisiejszym do zachodnich sklepów dotarły pierwsze egzemplarze niecierpliwie oczekiwanego dodatku do kapitalnej taktycznej gry akcji Operation Flashpoint: Resistance.

Recenzja: Tennis Masters Series

Fajek, 28 czerwca 2002, 15:53

Symulacja gry w tenisa pozwalająca graczom na sprawdzenie swoich umiejętności w tej dyscyplinie sportowej i zmierzenie się z 71 profesjonalnymi graczami (każdy posiadający: swój indywidualny styl gry, cechy, morale i specjalne zdolności) zarówno w grze singlowej, jak i deblowej.

Telewizor do Xbox'a

Fajek, 28 czerwca 2002, 15:22

Microsoft wychodząc naprzeciw graczom podpisał umowę z firmą Thomson, na mocy której ten drugi wprowadzi do sprzedaży telewizory „Xbox Ready”. Telewizory te będą wyposażone w zmodyfikowane złącze RCA (composite) o nazwie VPORT, które połączy w sobie zarówno sygnał video jaki i audio (lewy i prawy kanał).

Arthur's Knights oraz HOMM I i II w serii eXtra Klasyka

Fajek, 28 czerwca 2002, 12:50

Do serii eXtra Klasyka trafiły właśnie dwie nowe gry. Są nimi przgodówka Arthur's Knights oraz pakiet znakomitych gier: Heroes Of Might And Magic I i II.

CD Projekt pierwszy na mecie

Fajek, 28 czerwca 2002, 12:34

Kolejne zwycięstwo Wojtka Harasima, kierowcy, który który ściga się w barwach firmy CD Projekt! W piątek 21 czerwca odbyła się piąta runda tegorocznej edycji Rajdowego Pucharu PZM. Do rajdu przystąpiło 95 zawodników, natomiast ukończyło go zaledwie 66 teamów.

Jarome Iginla gwiazdą NHL 2003

Fajek, 28 czerwca 2002, 12:11

W czasie gdy nominowany do nagrody Harta i finalista nagrody Pearsona, Jarome Iginla, oczekuje na ostateczne ogłoszenie wyników, Electronic Arts już przyznaje mu tytuł Najbardziej Wartościowego Gracza (MVP) w grze NHL 2003. EA podpisało bowiem z Iginlą porozumienie, na mocy którego sportowiec ów będzie główną gwiazdą kolejnej gry z bestsellerowej serii NHL.

Recenzja: Tony Hawk's Pro Skater 3

Fajek, 28 czerwca 2002, 10:58

Tony Hawk's Pro Skater 3 to kolejna część znanej już serii gier sportowych traktujących o niesamowitych wyczynach i ewolucjach wykonywanych przy użyciu deskorolki. W stosunku do poprzedniczek nie uległ zmianie charakter i styl samej gry, jednak autorzy wprowadzili sporo ulepszeń jeżeli chodzi o samą grafikę, efekty dźwiękowe, a także nowe możliwości rozgrywki.