Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 czerwca 2002

Kolejne przygody trolla Hugo

Sznur, 25 czerwca 2002, 13:34

Wszyscy miłośnicy bohaterskiego trolla Hugo już w sierpniu będą mogli cieszyć się jego nowymi przygodami, bowiem na półkach sklepowych pojawi się gra Hugo i Siły Natury. Hugo po raz kolejny odwiedzi Tropikalną Wyspę. Tym razem za sprawą niecnych poczynań paskudnego krokodyla Don Kroko, który pod nieobecność swej pani, wiedźmy Scylli, postanowił sobie "poczarować" z jej Księgi Czarów.

150$ straty na każdym Xbox'ie

Fajek, 25 czerwca 2002, 13:13

Wraz z końcem roku fiskalnego tj. 30 czerwca, Microsoft straci na sprzedaży konsoli Xbox ok. 750mln dolarów, podaje The Inquirer.

Cenega dystrybutorem gier Monte Christo

Sznur, 25 czerwca 2002, 13:12

Cenega oficjalnie poinformowała o podpisaniu umowy dystrybucyjnej ze znanym, francuskim wydawcą gier – firmą Monte Christo. Cenega jest odtąd właścicielem praw autorskich gier tej firmy na czterech terytoriach: Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

Szalony taksówkarz powraca!

Sznur, 25 czerwca 2002, 12:30

Już w lipcu Topware Poland wyda na polskim rynku TAXI Challenge: Berlin, koleją grę o zwariowanym taksówkarzu, którego zadaniem będzie dowiezienie pasażerów w wyznaczonym czasie na określone miejsce. W zasadzie jest to kontynuacja gry Super TAXI Driver, niemieckiego zespołu KingCabTeam, z lepszą i bardziej szczegółową grafiką oraz poprawioną fizyką ruchu pojazdów.

Xbox 2 w 2006?

Fajek, 25 czerwca 2002, 11:17

Jak informuje witryna PlanetXbox, według pozyskanych przez nią informacji, Microsoft planuje wprowadzenie następcy Xbox’a w roku 2006.

Recenzja: Legacy of Kain - Blood Omen 2

Fajek, 25 czerwca 2002, 11:00

Kain, jeden z najbardziej negatywnych bohaterów gier, wraca na ekrany PC!! I to na dodatek w grze, która w żaden sposób nie przypomina swojego pierwowzoru. Przerzucamy się na pełny trójwymiar!

Co robi najbogatszy człowiek świata?

Solnica, 25 czerwca 2002, 09:58

Ja spędza swój dzień założyciel Microsoftu? Czy jedynym jego zajęciem są kolejne spotkania ze współpracownikami, konferencje, narady finansowe, itp.? W dużej części tak, Bill Gates znajduje jednak czas także i na inne czynności.

Lato 2002 - w co warto zagrać

Łosiu, 25 czerwca 2002, 09:15

Zachodni serwis internetowy GameSpot opublikował zestawienie niemal wszystkich nowych, znaczących gier w jakie będzie warto zagrać latem tego roku na komputerach PC i konsolach Sony Playstation 2, Nintendo GameCube, Microsoft Xbox oraz Game Boy Advance. Wszystkich, głownie uczniów szkół podstawowych, średnich i wyższych zapraszam do lektury – przyszedł czas na GRANIE!

Kolejne zwolnienia w firmie FunCom, twórcy Anarchy Online

Łosiu, 25 czerwca 2002, 08:45

„Właśnie poinformowano, że 30 ze 150 pracowników firmy FunCom zostało zwolnionych, a Midgard, kolejny MMOcRPG nad którym pracowano został wstrzymany. Przedstawiciele firmy twierdzą, że zwolnienia mają charakter tymczasowy i pracownicy powrócą do pracy za kilka miesięcy.” - Taką oto wiadomością uraczyła nas firma FunCom, twórca gry z gatunku MMOcRPG - Anarchy Online pod koniec ubiegłego roku. Minęło pół roku i najwyraźniej firma nadal boryka się z problemami finansowymi, ponieważ dziś poinformowano o kolejnych redukcjach kadry pracowniczej i wewnętrznych reorganizacjach.