Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 czerwca 2002

Kto tak naprawdę gra w gry komputerowe i konsolowe ?

Soulcatcher, 2 czerwca 2002, 17:00

Jesteś 38 letnią kobietą i kochasz grać na komputerze ? Martwi cię to że twoje koleżanki uśmiechają się ironicznie na twój widok ? Czy może jesteś już dziadkiem a Unreal wzbudza w tobie dreszczyk emocji. Spokojnie nie jesteś sam. Oto wyniki badań Interactive Digital Software Association (IDSA), najbardziej fachowej organizacji zajmującej się rynkiem rozrywki elektronicznej, opublikowanych w maju tego roku i dotyczących płci i wieku graczy na rynku amerykańskim.

Wrażenia z Age of Wonders II: The Wizard’s Throne

Soulcatcher, 2 czerwca 2002, 15:52

Dzięki uprzejmości firmy PlayIt miałem w ten weekend przyjemność przetestować prasową wersję wyprodukowanej przez Triumph Software gry strategicznej Age of Wonders II: The Wizard’s Throne. Gra ta pod koniec tego miesiąca zawita na polskie półki sklepowe, jeśli wiec macie ochotę to zapraszam do przeczytania moich wrażeń z rozgrywki.

Dreamcatcher aktualizuje strony gier pokazanych na E3

Łosiu, 2 czerwca 2002, 14:13

Targi E3 już zakończone, czas więc na gruntowne porządki. Firma Dreamcatcher otworzyła i zaktualizowała strony gier, które przedstawiła na targach, tj. Auryn Quest, Gore, The Pharaoh's Curse, Curse of Atlantis, The Omega Stone, Iron Storm, Curse: The Eye Of Isis, Haegemonia: Legions of Iron, Spirits & Spells, Harbinger, Stealth Combat, Fuel oraz Agassi Tennis Generation. Na każdej z nich znajdziemy podstawowe informacje o grze, screeny, nowe filmy, itp. Zapraszam.

John Carmack o DOOM III i kartach graficznych począwszy od Voodoo i TNT a skończywszy na Radeon 8500

Łosiu, 2 czerwca 2002, 11:36

Zapewne większość z was pamięta doskonale jak na targach E3 pan John Carmack wypowiedział się o najnowszym, jeszcze nieznajdującym się w sprzedaży chipie firmy ATI w odniesieniu do swej nadchodzącej super-produkcji DOOM III. Przypominam, że brzmiało to mniej więcej tak: „DOOM III będzie najlepiej chodził na nowych kartach ATI”. Teraz pan Carmack na forum Slashdot ponownie wypowiedział się na temat sprzętu i kart graficznych, tym razem już będących w sprzedaży, czyli m.in. GeForce4 i Radeon 8500. Ponadto padło kilka faktów dotyczących systemu linux.

12 asów w rękawie Nvidii

Łosiu, 2 czerwca 2002, 10:51

Pan Hans Mosesmann, znany analityk z Wall Street opublikował zaskakujący raport dotyczący najbliższej przyszłości firmy Nvidia i premier nowych chipów graficznych. Otóż Mosesmann po przeprowadzeniu rozmów z bliżej nieokreślonymi pracownikami Nvidii, stwierdza, że firma ta może w przeciągu następnych 90 dni wypuścić na rynek aż 12 całkowicie nowych chipów graficznych!