Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 czerwca 2002

Kiedy poznamy datę premiery Warcraft III?

Sznur, 11 czerwca 2002, 13:12

CD Projekt coraz bardziej podkręca atmosferę przed zbliżającą się premierą polskiej wersji Warcraft III: Reign of Chaos, jednej z najbardziej oczekiwanych gier roku 2002. Co prawda w dalszym ciągu nie znamy dokładnej daty premiery gry, gdyż CD Projekt zamierza zaskoczyć nas nią już wkrótce, ale za to mamy okazję stać się właścicielem olbrzymiego orka!

Kup koszulkę z Dungeon Keepera 2

Fajek, 11 czerwca 2002, 13:07

Sklep Internetowy Wirtualnego Świata zorganizował kolejną już aukcję gadżetu związanego z grą komputerową! Tym razem jest to koszulka z logiem Dungepon Keepera 2. Cena wywoławcza, jak zwykle w Wirtualnym 1 zł!

Permanentna inwigilacja w Unii Europejskiej

Łosiu, 11 czerwca 2002, 12:18

Serwis The Observer opublikował artykuł, w którym poruszył bardzo kontrowersyjne plany państw wchodzących w skład Unii Europejskiej, dotyczące monitorowania wszystkich elektronicznych korespondencji łącznie z pocztą elektroniczną, wiadomościami tekstowymi z telefonów przenośnych, czatów internetowych, itd.

Wyniki badań dotyczących ogólnoświatowego piractwa

Solnica, 11 czerwca 2002, 12:01

Cztery z dziesięciu programów pochodzą z nielegalnych źródeł – takie są wyniki najnowszych badań przeprowadzonych przez BSA (Business Software Alliance) według których ogólnoświatowy współczynnik piractwa wzrósł w ubiegłym roku z 37% do 40% a sumaryczne straty jakie w jego wyniku poniosła światowa gospodarka to prawie 11 miliardów dolarów.

Zapowiedź: New World Order

Fajek, 11 czerwca 2002, 11:54

New World Order postrzegany jest w charakterze bezpośredniej konkurencji dla Counter Strike’a. Koncepcyjnie gra jest bardzo zbliżona do CS’a jednak posiada szereg usprawnień i ciekawych rozwiązań, dzięki którym może pokonać króla gry zespołowej.

Counter Strike 1.5 już jutro

Solnica, 11 czerwca 2002, 09:34

Jutro po południu naszego czasu, udostępniona zostanie kolejna, oznaczona numerem 1.5 wersja klienta Counter Strike’a. Jednocześnie światło dzienne ujrzy też patch do Half-Life w wersji 1.1.1.0.

Another War w TVN

Fajek, 11 czerwca 2002, 09:24

Firma Cenega Polska zaprasza wszystkich fanów i entuzjastów komputerowej rozrywki do oglądania dziś (a raczej jutro) o godzinie 0.45 programu Tenbit w telewizji TVN.

Neverwinter Nights już w czerwcu

Łosiu, 11 czerwca 2002, 09:20

Po rewelacjach dotyczących wydawcy oraz daty wydania Neverwinter Nights, które miały miejsce na przełomie 2001 i 2002 roku, na kilka miesięcy wszystko się uspokoiło. To pojawiły się nowe filmy i screeny z gry, informacje o beta testach, itp. – żadnych ekscesów. Czas leci, a termin wydania już tuż, tuż. Na zachodnim sklepie internetowym EB Games trwa przedsprzedaż gry, a data wydania to 18 czerwca. Redaktorzy serwisu GameSpot równie ciekawi jak my skontaktowali się z przedstawicielem firmy BioWare w celu sprawdzenia, czy firma nie szykuje zniecierpliwionym graczom niemiłej niespodzianki. Według oficjalnych informacji termin wydania gry to nadal czerwiec 2002 i wygląda na to, że nie ulegnie zmianie.

The Lord of the Rings: The Two Towers na PC

Łosiu, 11 czerwca 2002, 09:13

Najnowsze posunięcia dwóch dużych zachodnich sklepów internetowych EB Games oraz GameStop wskazują na to iż, firma Electronic Arts wyda grę opartą na drugiej części filmu „Władca Pierścieni” również na komputerach PC. Przypominam, iż w kwietniu EA zapowiedziało wydanie The Lord of the Rings: The Two Towers na konsole Sony PlayStation 2 oraz Nintendo Game Boy Advance.