Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 czerwca 2002

War Commander po polsku!

Fajek, 20 czerwca 2002, 17:10

Jak poinformował nas Pan Krzysztof Czulec z Cenega Poland, właśnie kończą się prace lokalizacyjne nad grą War Commander, strategią czasu rzeczywistego przenoszącą nas w czasy II Wojny Światowej.

Książe wpadł do sklepów...

Fajek, 20 czerwca 2002, 16:38

Książe z Manhattanu od dziś już w ogólnopolskiej sprzedaży. Duke Nukem: Manhattan Project w polskiej wersji językowej z kultowa podkoszulką w środku jest już do kupienia w każdym dobrym sklepie na terenie Polski!

Zapłać za gry kartą płatniczą!

Sznur, 20 czerwca 2002, 16:16

Mamy dobrą informacje dla wszystkich preferujących łatwą i wygodną formę płacenia za pomocą kart płatniczych. Od dzisiaj w MINIMARKECIE GRY-OnLine za wszystkie dostępne tam towary i usługi możecie płacić kartami płatniczymi VISA i Mastercard.

Piotruś Pan: Wielki Powrót już w sklepach

Fajek, 20 czerwca 2002, 14:21

Wszyscy miłośnicy przygód sprytnego Piotrusia Pana, małego Dzwoneczka i wesołych Piratów Kapitana Haka mogą teraz spotkać swoich ulubionych bohaterów w grze komputerowej!

Alternatywna historia Cesarstwa Chińskiego w Prince of Qin

Sznur, 20 czerwca 2002, 13:41

Object Software, twórcy interesującego RTS-a Fate of the Dragon, pracuje nad kolejną grą utrzymaną w dalekowschodnim klimacie. Tym razem będzie to gra Prince of Qin, w której elementy RPG mają wziąć górę nad czystą strategią. Sami twórcy klasyfikują grę do gatunku „action RPG”, co oznacza, że możemy spodziewać się czegoś w stylu Icewind Dale lub Diablo II.

Mutant Chronicles będzie massive multiplayer online

Sznur, 20 czerwca 2002, 13:18

Paradox Entertainment, który już od pewnego czasu pracował nad grą Mutant Chronicles, postanowił połączyć siły z firmą Imaginations i wspólnie przerobić ją na massive multiplayer online cRPG. Mutant Chronicles Online, pierwotnie pomyślany jako sieciowy RTS, teraz stanie się grą całkowicie online’ową, a jego premiera przesunięta została na wiosnę przyszłego roku.

Dzisiaj czat z Ryszardem „Rysławem” Chojnowskim

Fajek, 20 czerwca 2002, 10:50

W dniu dzisiejszym o godzinie 14.00 na stronie czat.wp.pl odbędzie się czat z Ryszardem Chojnowskim! Chojnowski jest odpowiedzialny za powstanie polskich wersji m.in. Baldur's Gate, Planescape: Torment i The Longest Journey.

Recenzja: Pepsi MAX Extreme Sports

Fajek, 20 czerwca 2002, 10:23

Sporty Ekstremalne, jak sama nazwa sugeruje nie są przeznaczone dla wszystkich. Powodem może być choćby brak odwagi lub środków do ich uprawiania. I między innymi z tych powodów firma Innerloop wydała grę Pepsi MAX Extreme Sports.

Spider-Man: The Movie - premiera x 2 + demo

Solnica, 20 czerwca 2002, 10:13

Już jutro do polskich kin trafi najnowsza wersja filmowych przygód człowieka-pająka. Dzień jutrzejszy to także czas premiery gry komputerowej opartej na tym filmie – Spider-Man: The Movie. Tymczasem już dzisiaj możecie zapoznać się z udostępnionym właśnie przez Activision demem tej gry.

Przyczajony Tygrys Ukryty Smok na ekranach naszych monitorów

Łosiu, 20 czerwca 2002, 09:15

Nie, nie chodzi tu o płytę DVD z filmem, który możemy sobie odpalić na komputerze, lecz o najnowszą produkcję firmy Phantagram Interactive, znanej m.in. ze stworzenia strategii czasu rzeczywistego - Kingdom Under Fire. Będzie to gra przeznaczona do rozgrywki tysięcy graczy w sieci Internet bazująca właśnie na głośnym filmie Anga Lee - Crouching Tiger, Hidden Dragon.

Top 10 gier w US (20/06/02)

Łosiu, 20 czerwca 2002, 09:13

NPD Techworld opublikował zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych w okresie od 2 do 8 czerwca. W tygodniu tym najwyższą pozycję zajął Grand Theft Auto III (pozycja pierwsza), a tuż za nim uplasowały się The Sims: Vacation (pozycja druga) oraz The Sims (pozycja trzecia). Kolejne trzy miejsca zajęły popularne gry akcji, tj. kolejno: Medal of Honor: Allied Assault, Soldier of Fortune II: Double Helix, Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast.