Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2002, 08:46

autor: Solnica

Beta testy Galactic Civilizations już w lipcu

W przyszłym miesiącu rozpoczną się beta testy Galactic Civilizations, kosmicznej strategii turowej tworzonej przez ludzi z Stardock Systems.

W przyszłym miesiącu rozpoczną się beta testy Galactic Civilizations, kosmicznej strategii turowej tworzonej przez ludzi z Stardock Systems.

Testy rozpoczną się dokładnie 12 lipca a będą mogli wziąć w nich udział wszyscy użytkownicy Dregin.net – prowadzonego przez Stardock serwisu gier online.

Wydawcą Galactic Civilizations jest Strategy First, w sprzedaży gra ta pojawi się najprawdopodobniej pod koniec tego roku.

Galactic Civilizations to gra strategiczna rozgrywana w systemie turowym, w której wcielamy się w rolę głównodowodzącego rasy ludzkiej stojącego przed zadaniem eksploracji i podboju nieznanych obszarów przestrzeni kosmicznej. W naszych podróżach napotkamy pięć obcych ras, z którymi będziemy musieli współżyć oraz rywalizować o dostępne surowce i wpływy.

Podczas całej rozgrywki do naszych obowiązków należeć będzie wiele odpowiedzialnych funkcji jak dbanie o odpowiednie stosunki dyplomatyczne z innymi nacjami, obrona naszych planet i stacji, rozbudowa floty wojskowej, itd.

Musimy również zapewnić naszej cywilizacji stały i niezakłócony rozwój gospodarczy - rozszerzać strefy wpływu, rozwijać nowe technologie, pozyskiwać nowe źródła surowców, itp.