Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 sierpnia 2002

Multiplayer'owe beta testy Black Hawk Down zakończone

Robal, 21 sierpnia 2002, 14:24

Dokładnie z dniem wczorajszym zakończyły się internetowe beta testy gry Delta Force - Black Hawk Down a dokładniej trybu multiplayer tejże gry, na który szczególną uwagę zwraca twórca, czyli firma Novalologic. W ciągu siedmiu dni, od chwili opublikowania wersji beta, zatwierdzonych zostało aż 250 tysięcy udanych pobrań, co zaskoczyło producenta, tym bardziej, że gry z serii Delta Force nigdy nie cieszyły się tak ogromnym zainteresowaniem wśród graczy. Wszystkie błędy, jakie zostały wychwycone przez testerów zostaną poddane szczegółowej analizie a następnie poprawione. Premiera Delta Force - Black Hawk Down została zapowiedziana na połowę października bieżącego roku.

Prince of Qin w sklepach

Robal, 21 sierpnia 2002, 13:50

Firma Strategy First poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży gry Prince of Qin na PC w Stanach Zjednoczonych, której producentem jest chińska grupa Object Software.

Time of Defiance dostępny dla graczy

Sznur, 21 sierpnia 2002, 13:17

Z dniem dzisiejszym brytyjski zespół Nicely Crafted Entertainment postanowił oficjalnie udostępnić klienta do swojej strategicznej gry massive multiplayer online Time of Defiance. Z oficjalnej strony gry można ściągnąć wersję demonstracyjną, pozwalającą na pięciodniową zabawę za darmo. Po tym okresie trzeba płacić abonament miesięczny w wysokości 5$.

Recenzja: Freedom Force

Fajek, 21 sierpnia 2002, 12:58

Freedom Force to taktyczna gra akcji z elementami cRPG stworzona przez ludzi odpowiedzialnych za powstanie słynnego System Shock 2. Akcja toczy się w Stanach Zjednoczonych, w roku 1962, czasach największego nasilenia Zimnej Wojny, ciągłego wyścigu zbrojeń, zwiększania ilości rakiet z głowicami nuklearnymi oraz pierwszych ludzkich wypraw kosmicznych. Nasza cywilizacja zaczyna zadawać sobie pytanie - czy jesteśmy sami we wszechświecie?

Zapisy na betatest Asheron's Call 2

Sznur, 21 sierpnia 2002, 12:52

Microsoft Game Studio rozpoczęło zapisy na udział w beta testach Asheron’s Call 2: Fallen Kings. Spośród wszystkich zgłoszeń wybranych zostanie 1000 graczy, którzy jako pierwsi będą mieli okazję zobaczyć sequlel jednej z najpopularniejszych gier mssive multiplayer online.

W co zagramy we wrześniu?

Robal, 21 sierpnia 2002, 10:50

Już niebawem wrzesień - jeden z najgorszych miesięcy dla wszystkich graczy. Pomimo tego, że większości z Was skończy się już bez stresowe katowanie komputera to i tak powinniście wiedzieć, jakie gry ujrzą światło dzienne w przyszłym miesiącu.

Buffy na Xbox już w Stanach Zjednoczonych

Soulcatcher, 21 sierpnia 2002, 10:39

W dniu dzisiejszym na terenie Stanów Zjednoczonych miała swoją premierę gra Buffy the Vampire Slayer na konsolę Xbox.

Unreal Tournament 2003, Unreal II: The Awakening - kiedy w końcu trafią do sklepów?

Łosiu, 21 sierpnia 2002, 09:09

Unreal Tournament 2003 – nie da się ukryć, że ten tytuł wzbudza olbrzymie emocje wśród graczy, podobnie zresztą jak drugi, można powiedzieć bliźniaczy – Unreal 2. Niestety w ostatnim czasie emocje zaczynają skupiać się nie tyle wokół samych gier, lecz ich ciągle ruchomych dat wydań. Według pierwotnych zapowiedzi obie gry już dawno powinny trafić do sklepów, ale jak sami widzimy tak nie jest. Co się tyczy UT2003, to europejska data wydania (oficjalnie dziś potwierdzona przez firmę Infogrames) to 27 września. Jeżeli zaś chodzi o Unreal 2 to oficjalny termin wydania gry to koniec tego roku – sklepy internetowe podają daty: Amazon – 20 listopad 2002, EBGames – 19 listopad 2002. Nie zapominajmy jednak o niepotwierdzonej informacji podanej przez serwis Computer & Video Games dotyczącej przesunięcia terminu premiery na wiosnę 2003 roku. Wydaje mi się, że w przypadku U2 wszystko jest jeszcze moż

Demo No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way w drodze

Łosiu, 21 sierpnia 2002, 09:07

Wydanie drugiej części głośnej gry akcji z roku 2000, The Operative: No One Lives Forever, zbliża się nieubłaganie i przypominam, że planowane jest na początek października bieżącego roku. Prace nad grą dobiegają końca, co doskonale uwidaczniają kolejne wypuszczenie screeny, wywiady, zapowiedzi, itp. Zabiegi te mają za zadanie podgrzać atmosferę wokół No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way, a kolejnym krokiem tej kampanii jest grywalne demo gry. Firmy Fox Interactive oraz Vivendi Universal Publishing ogłosiły właśnie, że demo NOLF2 zostanie wydane we wrześniu i będzie zawierać trzy całe poziomy z pełnej wersji gry.