Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 sierpnia 2002

Recenzja: Age of Wonders II: Tron Czarnoksiężnika

Fajek, 9 sierpnia 2002, 13:26

Age of Wonders II: The Wizard’s Throne to bezpośrednia kontynuacja strategii turowej Age of Wonders, która na przełomie lat 1999/2000 została sowicie nagrodzona przez wiele czołowych czasopism i stron internetowych za świetną grywalność, pomysł i specyficzny klimat.

Combat Mission Gold PL już za 2 tygodnie - ERRATA

Fajek, 9 sierpnia 2002, 12:02

W ostatniej informacji na temat Combat Mission Gold PL tzw. chochlik newsletterowy (nowy gatunek ;) wprowadził spore zamieszanie zmieniając cenę gry. CMG PL będzie oczywiście kosztowała 79,90, a nie jak zostało podane wcześniej 99,90 PLN. Przepraszamy wszystkich zainteresowanych grą Combat Mission Gold PL.

Strona o The Sims: Zwierzaki

Robal, 9 sierpnia 2002, 11:53

Firma Electronic Arts na oficjalnej stronie traktującej o grze The Sims uruchomiła nowy dział poświęcony w całości najnowszemu dodatkowi do tego tytułu, jakim jest The Sims Unleashed. W tym dziale znajdziemy szczegółowe informacje o tej produkcji, niezbyt dużą galerię screenshotów oraz dział FAQ na którym możemy zadać pytania producentowi.

CD Projekt podpisuje umowę z Andrzejem Sapkowskim

Fajek, 9 sierpnia 2002, 11:26

Firma CD Projekt poinformowała o podpisaniu umowy z Andrzejem Sapkowskim, najpopularniejszym polskim pisarzem fantasy. Efektem tej umowy będzie gra komputerowa pt. Wiedźmin (ang. The Witcher) osadzona w realiach świata znanego z twórczości A. Sapkowskiego.

Mobile Forces - premiera

Fajek, 9 sierpnia 2002, 10:57

Dziś w naszym kraju premiera MOBILE FORCES - niesamowitej, samochodowej strzelanki pierwszoosobowej studia RAGE.

Square zapowiada cztery gry na GBA

Soulcatcher, 9 sierpnia 2002, 10:40

Firma Square potwierdziła informację jakoby miała jeszcze w tym oraz na początku przyszłego roku opublikować cztery nowe gry na platformę Game Boy Advance. I tak posiadacze tej maszynki będą mogli zagrać w następujące gry: Chocobo, Final Fantasy Tactics, Secret of Mana, Final Fantasy: Crystal Chronicle. Jak widać z powyższych tytułów najbardziej interesująco zapowiada się gra Final Fantasy: Crystal Chronicle, której pierwsze kopie na półkach sklepowych powinny pojawić się już na samym początku przyszłego roku. Dodatkowo produkt ten pojawi się nie tylko na Game Boy Advance, ale również i na konsolę GameCube.

Incoming Forces ma nowego wydawcę

Robal, 9 sierpnia 2002, 10:25

Firma Groove Games poinformowała, że została pełnoprawnym wydawcą gry Incoming Forces. Przypominam, że Incoming Forces to kontynuacja dawnego hitu – Incomming. Jej producentem jest grupa Rage Software.

Farscape w sprzedaży

Robal, 9 sierpnia 2002, 10:22

Firma Simon & Schuster podała do wiadomości publicznej informację, że rozpoczęła sprzedaż gry Farscape na terenie Stanów Zjednoczonych.

Tylna furtka w systemach firmy Microsoft

Łosiu, 9 sierpnia 2002, 08:55

Jak informuje serwis The Register oraz praktycznie wszystkie większe informacyjne serwisy światowe, pan Chris Paget, specjalista od zabezpieczeń wykrył w systemie Windows bardzo poważny błąd w interfejsie API Win32, który mówiąc dosłownie i omijając wszystkie techniczne szczegóły, daje osobom trzecim dostęp do maszyn opartych o system Windows.

Halo 2 oficjalnie zapowiedziane

Łosiu, 9 sierpnia 2002, 07:55

Firma Microsoft Entertainment oficjalnie ogłosiła, iż pracuje nad Halo 2, kontynuacją wyśmienitej futurystycznej gry akcji z konsoli Xbox. Oczywiście gra została jak na razie zapowiedziana jedynie na Xbox’a, jednak biorąc pod uwagę to, że jej część pierwsza, Halo: Combat Evolved, zostanie wydana na PC w 2003 roku (ponad 2 lata od momentu premiery na konsoli Xbox), można żywić nadzieję, że Halo 2 pojawi się również na PC mniej więcej około.......2008 roku :-)