Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 sierpnia 2002

Delta Force: Task Force Dagger w sklepach

Fajek, 22 sierpnia 2002, 14:18

Osobny pakiet dodatkowych misji do Delta Force: Land Warrior noszący tytuł Task Force Dagger jest już dostępny w sprzedaży na terenie całego kraju!

Zapowiedź: Need for Speed: Hot Pursuit 2

Fajek, 22 sierpnia 2002, 14:12

Need for Speed: Hot Pursuit 2 to kolejna odsłona samochodowej serii z powodzeniem kontynuowanej już od 1995 roku. Podobnie jak w poprzedniczce Need for Speed III: Hot Pursuit, tak i tu możemy ścigać się po otwartych drogach z prędkościami dochodzącymi do 200mph, przy częstym akompaniamencie policyjnych syren.

Hitman 2 demo - falstart

Sznur, 22 sierpnia 2002, 13:25

Przedwczoraj w sieci zupełnie niespodziewanie pojawiło się demo Hitman 2: The Silent Assassin. Jak poinformowała firma Eidos, nie jest to oficjalna wersja demonstracyjna gry. Najprawdopodobniej została ona przegrana z CD dołączanego do jednego z amerykańskich magazynów komputerowych.

Nowy numer PLAY już w kioskach

Sznur, 22 sierpnia 2002, 12:55

Od dzisiaj w kioskach dostępny jest najnowszy numer czasopisma PLAY (nr 09/02), będący zarazem drugim o tematyce czysto PC-towej. Za 6,30 PLN otrzymujemy mnóstwo ciekawych artykułów, zapowiedzi i recenzji dotyczących najnowszych gier oraz CD z dwoma pełnymi wersjami gier: Carmageddon II i Liga Polska Manager 2002.

Demo Conflict Desert Storm już wkrótce

Fajek, 22 sierpnia 2002, 11:54

Wczoraj firma SCi potwierdziła informację, że demo jej najnowszej gry - ,,Conflict: Desert Storm'', zostanie opublikowane w Internecie już 5 września.

Przesunięta premiera C & C: Generals

Robal, 22 sierpnia 2002, 11:29

Firma Electronic Arts poinformowała, że z przyczyn od siebie niezależnych jest zmuszona przesunąć datę premiery gry Command&Conquer: Generals. Pierwotnie premiera gry została zapowiedziana na koniec grudnia b.r. a teraz nową datą wydania jest 31 stycznia, naturalnie przyszłego roku. Miejmy nadzieję, że jest to ostatni poślizg w wydaniu tej jakże ciekawie zapowiadającej się gry.

Co do gier - PC czy konsole?

Łosiu, 22 sierpnia 2002, 11:05

Odwieczne pytanie „Co do gier - PC czy konsole?” oraz związany z tym spór właścicieli jednych i drugich nabiera w ostatnim czasie kolorów. Rzecz jasna związane jest to z konsolami nowej generacji (m.in. PS2, GameCube i Xbox) i ogromną ilością gier pisanych wyłącznie z myślą o nich. Właśnie ten temat porusza ciekawy artykuł opublikowany na serwisie Adrenaline Vault – „Division of Gaming Labor: PC vs. Console”. Jego autor przedstawia w nim fakty dotyczące typów gier wydanych na konsole (gry zręcznościowe, platformowe, strzelaniny, itp.) i komputery PC (strategiczne, cRPG, symulacje, ekonomiczne, itp.) oraz przyczyny takiego stanu rzeczy, tj. predyspozycje danego sprzętu, oczekiwania konsumentów, itp. Myślę, że warto zapoznać się z tym tekstem. Zapraszam.

Mafia i Beach Life ozłocone

Robal, 22 sierpnia 2002, 11:01

Nareszcie po wielu miesiącach niecierpliwego wyczekiwania, grupa Illusion Softworks podała do wiadomości publicznej informację, że prace nad grą Mafia: The City of Lost Heaven dobiegły szczęśliwie do końca a „złota płyta” z tym tytułem powędrowała już do tłoczni. Podobnie rzecz ma się z grą Beach Life. Serwis www.gamershell.com donosi bowiem, że wszystkie prace, jakie miały miejsce nad stworzeniem Beach Life również zostały całkowicie zakończone. Oba tytuły według zapewnień wydawców powinny znaleźć się na półkach sklepowych w pierwszym tygodniu września.

Top 10 gier w US (22/08/02)

Łosiu, 22 sierpnia 2002, 08:40

NPDTechworld opublikował raport sprzedaży gier w Stanach Zjednoczonych za okres pomiędzy trzecim, a dziesiątym sierpnia. Po blisko trzech tygodniach prawdziwej stagnacji na liście dziesięciu najbardziej chodliwych tytułów doszło do pewnych zmian. Zoo Tycoon zajmujący poprzednio pozycję szóstą spadł poza pierwszą dziesiątkę, a na pozycji dziesiątej pojawił się RollerCoaster Tycoon. Pierwsze miejsce zajmuje nadal Warcraft III, na drugie i trzecie powróciły The Sims oraz The Sims: Vacation.

Kolejny dodatek do Tom Clancy's Ghost Recon oficjalnie w produkcji

Łosiu, 22 sierpnia 2002, 08:25

Taktyczna gra akcji sygnowana nazwiskiem Clancy's - Ghost Recon okazała się na tyle dużym sukcesem, że jej producent i wydawca, firmy Red Storm i Ubi Soft, zdecydowały się w krótkim czasie po światowej premierze samej gry (około czterech miesięcy) wydać pierwszy dodatek do niej o podtytule Desert Siege. Najwidoczniej i on sprzedał się w znacznych ilościach, bo dziś oficjalnie zapowiedziano wydanie kolejnego dodatku - Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder.

Dwa kolejne moduły do America's Army: Operations w tym tygodniu

Łosiu, 22 sierpnia 2002, 08:20

Jak donosi Armia Stanów Zjednoczonych dwa kolejne i zarazem ostanie rozpowszechniane Internetem, moduły do gry America's Army: Operations zostaną wydane jeszcze w tym tygodniu. Będą to: Airborne School i Ranger School. Dadzą one graczom możliwość stania się spadochroniarzem lub Rangerem, a w moim mniemaniu największą frajdą jaką przeżyjemy będzie skok ze spadochronem z samolotu C-17 lecącego na wysokości 1250 stóp – na takie coś nie pozwalała chyba żadna dotychczas wydana gra akcji.