Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2002, 00:05

autor: Fajek

Moto GP i Zanzarah w poniedziałek trafią do polskich sklepów

Już 12 sierpnia (poniedziałek) za sprawą wydawnictwa LEM do sprzedaży trafią dwie nowe gry na PC CD: Moto GP: The Ultimate Racing Technology oraz Zanzarah: The Hidden Portal. Cena na obie gry wynosi 99 PLN.

Już 12 sierpnia (poniedziałek) za sprawą wydawnictwa LEM do sprzedaży trafią dwie nowe gry na PC CD: Moto GP: The Ultimate Racing Technology oraz Zanzarah: The Hidden Portal. Cena na obie gry wynosi 99 PLN.

Moto GP to dynamiczne wyścigi motocyklowe o charakterze zręcznościowym, zrealizowane w starym dobrym stylu, którego przykładem jest wydany w 1997 roku Moto Racer. Gra pozwala na uczestniczenie w wyścigach motorów o pojemności 500cc w sezonie 2001. Znajdziemy tu wszystkie wówczas wykorzystywane motocykle oraz wszystkich zawodników, którzy walczyli o mistrzostwo, w tym takie światowe sławy jak Kenny Roberts oraz Valentino Rossi. Wyścigi toczą się na dziesięciu autentycznych trasach, m.in. Le Mans (Francja) oraz Phillip Island (Australia). Moto GP pozwala na wzięcie udziału w całym sezonie 2001, pojedynczym wyścigu, bądź na zmaganie się z maksymalnie szesnastoma przyjaciółmi w trybie mulitplayer. Możemy też skorzystać z trybu treningowego i bez stresowo poznać arkana prowadzenia sportowych motorów oraz zaznajomić się z każdym torem wyścigowym. Gra posiada dopracowaną trójwymiarową grafikę i odznacza się niezaprzeczalną dynamiką i grywalnością.

Zanzarah: The Hidden Portal to przygodowa gra akcji zrealizowana przy użyciu trójwymiarowej grafiki. My wcielamy się w postać młodej dziewczyny zmęczonej codziennością i nieświadomą swej mocy i swego znaczenia. Jest ona jedyną osobą, która może użyć magicznego klucza i poruszać się między dwoma światami, normalnym (znanym nam wszystkim) oraz magicznym Zanzarah zamieszkałym przez elfy, gobliny i inne podobne stworzenia.

Przed wiekami istoty te w obawie o własne życie uciekły od ludzi i stworzyły własny świat Zanzarah, raj, w którym panował pokój. Jednak nagle stało się coś strasznego, coś co zaburzyło równowagę obu światów i nieustannie pogrąża je w chaosie, a jedyną osobą która może przywrócić dawny porządek jest nasza bohaterka.

Czeka nas wiec wielka, fantastyczna przygoda, w której będziemy podróżować po nieznanych ziemiach, walczyć z groźnymi wrogami oraz odkrywać dawno zapomniane tajemnice.