Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCXBOX
Okładka Moto GP: The Ultimate Racing Technology (PC)

Moto GP: The Ultimate Racing Technology

MotoGP: The Ultimate Racing Technology | MotoGP: Ultimate Racing Technology

Dynamiczne wyścigi motocyklowe o charakterze zręcznościowym, zrealizowane w starym dobrym stylu, którego przykładem jest wydany w 1997 roku Moto Racer.

Wyścigi

Okładka Moto GP: The Ultimate Racing Technology (PC)

data premiery gry:

20maj2002

XBOX

28cze2002

PC

Moto GP to dynamiczne wyścigi motocyklowe o charakterze zręcznościowym, zrealizowane w starym dobrym stylu, którego przykładem jest wydany w 1997 roku Moto Racer. Gra pozwala na uczestniczenie w wyścigach motorów o pojemności 500cc w sezonie 2001. Znajdziemy tu wszystkie wówczas wykorzystywane motocykle oraz wszystkich zawodników, którzy walczyli o mistrzostwo, w tym takie światowe sławy jak Kenny Roberts oraz Valentino Rossi. Wyścigi toczą się na dziesięciu autentycznych trasach, m.in. Le Mans (Francja) oraz Phillip Island (Australia). Moto GP pozwala na wzięcie udziału w całym sezonie 2001, pojedynczym wyścigu, bądź na zmaganie się z maksymalnie szesnastoma przyjaciółmi w trybie mulitplayer. Możemy też skorzystać z trybu treningowego i bezstresowo poznać arkana prowadzenia sportowych motorów oraz zaznajomić się z każdym torem wyścigowym. Gra posiada dopracowaną trójwymiarową grafikę i odznacza się niezaprzeczalną dynamiką i grywalnością.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 16  

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 207 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99 PLN

Klasyfikacja PEGI Moto GP: The Ultimate Racing Technology

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Moto GP: The Ultimate Racing Technology

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 450MHz, 128MB RAM, 16MB akcelerator 3D

Moto GP: The Ultimate Racing Technology - recenzja gry
Moto GP: The Ultimate Racing Technology - recenzja gry

Recenzja 12 listopada 2002, 11:35

Niestandardowym okazuje się widok, jaki towarzyszy nam podczas pokonywania zakrętów. Wraz z przechyłem motoru dokonuje się bowiem i proporcjonalne przechylenie całego ekranu. Niejednokrotnie łapałem się na tym, że w nadmienionym momencie dochodzi do jeszcze jednego przechyłu – mojej głowy ;) Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić, tak więc jazda z włączonym widokiem TPP, FPP, bądź też tuż zza kierownicy nie powinna stanowić większego problemu dla nikogo.

PC
XBOX