Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2007, 13:35

autor: Misiek

Motocykle w Project Gotham Racing 4? (04/07/07)

Na początku maja informowaliśmy Was o tym, że w Project Gotham Racing 4 mogą pojawić się motocykle. Teraz wcześniejsze spekulacje stają się coraz bardziej wiarygodne, bo Microsoft zaprezentował właśnie okładkę PGR4, która wyraźnie sugeruje pojawienie się w grze jednośladów.

Na początku maja informowaliśmy Was o tym, że w Project Gotham Racing 4 mogą pojawić się motocykle. Wcześniejsze spekulacje stają się coraz bardziej wiarygodne, bo Microsoft zaprezentował właśnie okładkę PGR4, która wyraźnie sugeruje pojawienie się w grze jednośladów.

Plotki na ten temat zalewają internet od dobrych dwóch miesięcy, jednak wraz z opublikowaniem finalnej wersji okładki (którą możecie zobaczyć poniżej), wszystko stało się już niemalże jasne.

Motocykle w Project Gotham Racing 4? - ilustracja #1

Mimo, że Bizzare Creations (developer) oraz Microsoft (wydawca) niczego oficjalnie nie potwierdzili, to nieoficjalne źródła mówią, iż w grze znajdzie się kilkadziesiąt licencjonowanych motorów. Twórcy podobno pracują obecnie nad ich modelem fizycznym oraz... systemem zdobywania kudosów (waluta w serii PGR), który ma być inny dla jednośladów niż dla samochodów.

To jednak cały czas niepotwierdzone informacje. Trzeba poczekać na oficjalne oświadczenie autorów w tej sprawie, którego najprawdopodobniej doczekamy się na wystawie E3, która już w następnym tygodniu odbędzie się w Los Angeles.