Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2007, 12:42

autor: Major Doktor Upiorna

Zapowiedziano grę Merchants of Brooklyn, wykorzystującą silnik CryENGINE2

Firma Paleo Entertainment oświadczyła, że jej ludzie pracują nad nową strzelaniną z widokiem z pierwszej osoby, mającą trafić do posiadaczy PeCetów. Akcja niniejszej pozycji zostanie usytuowana w odległej przyszłości (dokładnie w roku 3100). Przystepując do zabawy użytkownik wcieli się w postać Matteo Savio i przesledzi drogę jego życia ...

Firma Paleo Entertainment oświadczyła, że jej ludzie pracują nad nową strzelaniną z widokiem z pierwszej osoby, mającą trafić do posiadaczy PeCetów. Akcja niniejszej pozycji zostanie usytuowana w odległej przyszłości (dokładnie w roku 3100). Przystepując do zabawy użytkownik wcieli się w postać Matteo Savio i przesledzi drogę jego życia od czasu, gdy był chopcem na Brooklynie aż do momentu uzyskania tytułu doktora genetyki i rozpoczęcia przygód galaktycznych.

Zapowiedziano grę Merchants of Brooklyn, wykorzystującą silnik CryENGINE2 - ilustracja #1

Gra wykorzysta silnik CryENGINE2, przygotowany przez ekipę z Crytek. Troy Latimer, prezes pierwszej z wymienionych firm wyjaśnia, że przed podjęciem decyzji o posłużeniu się wspomnianą technologią rozważano wiele opcji (m.in. przygotowanie engine we własnym zakresie). Jednak ta, na którą ostatecznie zdecydowano się okazała się najkorzystniejsza. Silnik CryENGINE2, pozwalający na tworzenie niezwykle rzeczywistych obrazów i realistycznej fizyki, doskonale pasuje do założeń Merchants of Brooklyn.

Developerzy nie określili jeszcze, kiedy należy spodziewać się komercyjnego debiutu zapowiedzianej produkcji. Ze swojej strony możemy zapewnić, że będziemy śledzili poczynania pracowników Paleo Entertainment i przekazywali Wam najnowsze informacje na temat Merchants of Brooklyn.