Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2007, 14:03

autor: Vercetti

War Wound - debiutancki projekt grupy Apothecary Studios w produkcji

Debiutująca na elektronicznym rynku firma Apothecary Studios ujawniła, że pracuje nad nowym połączeniem gry akcji oraz strategii czasu rzeczywistego. War Wound, bo tak nazywać się będzie przygotowywana przez nią pozycja, trafi do sprzedaży prawdopodobnie jeszcze w te wakacje. Produkt zostanie udostępniony w cenie 19,99 euro, a jedyną możliwością nabycia go będzie skorzystanie z systemu cyfrowej dy

Debiutująca na elektronicznym rynku firma Apothecary Studios ujawniła, że pracuje nad nowym połączeniem gry akcji oraz strategii czasu rzeczywistego. War Wound, bo tak nazywać się będzie przygotowywana przez nią pozycja, trafi do sprzedaży prawdopodobnie jeszcze w te wakacje. Produkt zostanie udostępniony w cenie 19,99 euro, a jedyną możliwością nabycia go będzie skorzystanie z systemu cyfrowej dystrybucji.

War Wound - debiutancki projekt grupy Apothecary Studios w produkcji - ilustracja #1

Omawiana gra umożliwi nam objęcie kontroli nad czterema żołnierzami sił specjalnych, biorącymi udział w konflikcie zbrojnym, osadzonym w niedalekiej przyszłości. Obserwując naszych podwładnych w rzucie izometrycznym, przetestujemy ich zdolności fizyczne, takie jak umiejętność pływania, wspinaczki czy prowadzenia pojazdów. Niejednokrotnie wydamy im również rozkaz skorzystania z czterech rodzajów broni – pistoletu, karabinu maszynowego, strzelby oraz wyrzutni rakiet.

Nasze zmagania z przeciwnikami toczyć będziemy w trakcie 18 różnorodnych misji. O ich odrębności świadczyć będzie fakt, że podczas kampanii niejednokrotnie przyjdzie nam zmienić lokacje, w jakich prowadzimy swoje działania. Trafimy więc do dżungli i na pustynię, by już po chwili przenieść się w mroźny klimat Arktyki albo tereny miejskie. Zgodnie z zamierzeniami autorów War Wound ma sprostać oczekiwaniom zarówno starych weteranów gier taktycznych, jak też początkujących entuzjastów walki na polach bitewnych. Czy przepowiednie brytyjskich deweloperów z Apothecary Studios okażą się prawdziwe, sprawdzimy wówczas, gdy ich dzieło ujrzy światło dzienne za sprawą przedsiębiorstwa AGEOD, wydawcy tytułu.

War Wound - debiutancki projekt grupy Apothecary Studios w produkcji - ilustracja #2
War Wound - debiutancki projekt grupy Apothecary Studios w produkcji - ilustracja #3
War Wound - debiutancki projekt grupy Apothecary Studios w produkcji - ilustracja #4
War Wound - debiutancki projekt grupy Apothecary Studios w produkcji - ilustracja #5