Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 12 września 2008, 15:39

Midnight Club: Los Angeles w planie wydawniczym Cenega Poland

Cenega, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji, z przyjemnością informuje o włączeniu do planu wydawniczego najnowszej odsłony jednej z najpopularniejszych serii gier wyścigowych w Polsce – Midnight Club.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji, z przyjemnością informuje o włączeniu do planu wydawniczego najnowszej odsłony jednej z najpopularniejszych serii gier wyścigowych w Polsce – Midnight Club. Najnowsza część o podtytule Los Angeles ukaże się na konsole nowej generacji Playstation®3 i Xbox360, oraz na konsolę przenośną PSP już w październiku.

Midnight Club: LA to najnowsza odsłona uznanej na całym świecie serii gier Midnight Club. Czwarta już część oferować nam będzie tylko jedno, ale za to gigantyczne miasto. W grze perfekcyjnie odwzorowano Miasto Aniołów ze szczegółowym uwzględnieniem większości jego dzielnic. Gra oferować będzie możliwość jazdy wieloma typami aut oraz motocykli. W Midnight Club można wybierać pojazdy pomiędzy klasycznymi muscle cars oraz nowoczesnymi super-wozami i motocyklami światowych marek. Dane nam będzie ścigać się z innymi przeciwnikami w ciągu całego dnia, oraz wziąć udziału w wielu prestiżowych turniejach.

Wspaniałą rozrywkę zapewni:

  1. Perfekcyjnie odwzorowane, tętniące życiem Miasto Aniołów
  2. Imponująca kolekcja aut do wyboru
  3. Możliwość tuningu wizualnego i fizycznego aut
  4. Możliwość ścigania się na motocyklu
  5. Wiele znanych i prestiżowych turniejów
  6. Odświeżona szata audiowizualna gry