Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2012, 10:30

autor: Hed

L.A. Noire i Red Dead Redemption w nowym zestawie gier Rockstara [news zaktualizowany]

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje o Rockstar Games Collection, pierwszej kompilacji gier doskonale znanego studia. W jej skład mają wejść między innymi Red Dead Redemption oraz L.A. Noire.

Aktualizacja: Firma Rockstar Games zapowiedziała oficjalnie Rockstar Games Collection Edition One, czyli zestaw swoich czterech gier: Red Dead Redemption, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, L.A. Noire oraz Midnight Club: Los Angeles Complete Edition. Kompilacja trafi do sprzedaży 6 listopada w Ameryce i będzie kosztowała 59,99 dolarów. Cena i data premiery w Europie nie zostały jeszcze podane.

L.A. Noire i Red Dead Redemption w nowym zestawie gier Rockstara [news zaktualizowany] - ilustracja #1
L.A. Noire w pierwszym pakiecie z grami Rockstara.

Kilka sklepów internetowych dodało do swojej oferty kolekcję z grami studia Rockstar, która nie została jeszcze zapowiedziana przez firmę Take-Two Interactive. Z obrazków prezentujących zestaw wynika, że w jego skład wejdą: Red Dead Redemption, Midnight Club: Los Angeles Complete Edition, L.A. Noire oraz Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City. Nazwa produktu, Collection Edition 1, nie pozostawia złudzeń, że w przygotowaniu są kolejne kompilacje.

Zestaw z grami Rockstara jest obecnie dostępny w sklepach CD Universe oraz Buy.com w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3. Wcześniej informacja o nim, wraz z poniższą grafiką, pojawiła się na forum NeoGAF. Znamy możliwą cenę i datę premiery kolekcji. Powinna ona trafić do sprzedaży w USA 13 listopada w sugerowanej cenie 59,99 dolara (to standardowa kwota, jaką trzeba wydać na nową grę). Domyślamy się, że w Europie pakiet zostanie wydany 3 dni później.

L.A. Noire i Red Dead Redemption w nowym zestawie gier Rockstara [news zaktualizowany] - ilustracja #2

Tytuły wchodzące w skład tego niepotwierdzonego jeszcze wydania zebrały wysokie oceny i cieszyły się sporą popularnością. Najnowszym z nich jest detektywistyczny L.A. Noire, stworzony we współpracy z Team Bondi. Część z gier można kupić stosunkowo tanio, za inne wciąż trzeba zapłacić niemało (mówimy o wersjach konsolowych). Kolekcja wydaje się więc ciekawą propozycją dla osób, które nie miały okazji sprawdzić dorobku Rockstara z tej generacji sprzętowej.

Nazwa powyższej kolekcji sugeruje, że dostaniemy jeszcze jedno wydanie tego typu. Jakie gry mogłyby znaleźć się w drugim pakiecie? Na współczesnych konsolach Rockstar wydał Table Tennis, Bully: Scholarship Edition, Grand Theft Auto IV, czy chociażby Red Dead Redemption: Undead Nightmare. Najnowszą grą studia jest Max Payne 3, ale od jej premiery minęło niewiele czasu.

  1. Oficjalna strona firmy Rockstar
  2. Kolekcja Rockstara na forum NeoGAF
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.