Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2012, 09:55

autor: Sarge

Udostępniono wersję demonstracyjną gry WRC 3 na PC

Dzisiaj ma miejsce oficjalna premiera gry WRC 3 w większości krajów Europy (w Polsce ukaże się w późniejszym terminie). Z okazji debiutu końcowego produktu, studio Milestone udostępniło wczoraj wersję demonstracyjną swojego dzieła na PC, pozwalającą na przetestowanie trybu Road to Glory.

W związku z debiutem pełnej wersji gry rajdowej WRC 3 w Europie (polska premiera została przesunięta), studio Milestone udostępniło wczoraj demo edycji PC. Od miesiąca demonstrację mogą testować użytkownicy PlayStation Network oraz Xbox Live – wtedy data opublikowania dema wersji pecetowej nie była jeszcze znana.

Polska premiera gry WRC 3 i pojawienie się dema na PC - ilustracja #1
WRC 3 nadjeżdża dzisiaj do polskich sklepów

Twórcy zdecydowali się na udostępnienie komputerowej próbki tuż przed dzisiejszą premierą na europejskim rynku. Wersja demonstracyjna zajmuje 1263 MB miejsca na dysk twardym i można ją ściągnąć m.in. z tego adresu. Umożliwia ona przetestowanie trybu Road to Glory, składającego się m.in. z różnego rodzaju wyzwań, a nawet walk z bossami, czyli rajdów z prawdziwymi mistrzami kierownicy w walce o zdobycie pierwszego miejsca.

  1. Pobierz demo gry WRC 3

WRC 3 ma dzisiaj swoją oficjalną premierę w większości krajów Europy. W naszym kraju produkcja studia Milestone ukaże się po angielsku 19 października na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PlayStation Vita. Z kolei edycja pecetowa zadebiutuje 26 października w poskiej wersji językowej. O lokalizację postarała się firma Licomp Empik Multimedia. Po najniższe ceny gry odsyłamy do naszej encyklopedii.

  1. Oficjalna strona internetowa gry WRC 3