Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Licomp Empik Multimedia Press Release 10 października 2012, 13:31

Polska premiera gry World Rally Championship 3

WORLD RALLY CHAMPIONSHIP 3 (WRC3) to kolejna odsłona gry rajdowej, powstałej na licencji Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA).

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Z przykrością zawiadamiamy, iż przyczyn technicznych polska premiera WORLD RALLY CHAMPIONSHIP 3 na konsole: Xbox 360, PlayStation 3 oraz PS Vita odbędzie się tydzień później, w stosunku do premiery światowej, czyli 19 października, natomiast na komputery osobiste została przesunięta na 26 października. Wszystkich fanów gry WRC3 przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

WORLD RALLY CHAMPIONSHIP 3 na platformę: Xbox 360 i PlayStation 3 zostanie wydana w angielskiej wersji językowej w cenie 209,99 zł, PS Vita w angielskiej wersji językowej w cenie 149,99 zł, natomiast na PC w polskiej tekstowej wersji językowej w cenie 109,99 zł.

WORLD RALLY CHAMPIONSHIP 3 (WRC3) to kolejna odsłona gry rajdowej, powstałej na licencji Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA). WRC 3 jest oficjalną grą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata, dzięki czemu gracze dostaną do dyspozycji wszystkie trasy, zespoły, zawodników oraz samochody jakie się pojawią podczas tegorocznej edycji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata. W grze znalazły się również trzy polskie załogi.

Po więcej informacji na temat gry zapraszamy na fanpage na Facebooku: http://www.facebook.com/wrcgra oraz na oficjalną stronę gry: http://www.wrcthegame.com